کد خبر : ۲۵۵۸۳۹
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به روزهایی که خدایی ناکرده سهامداران در بین سهم‌های خانوادگی و گرگ آلفای آنها اسیر می‌شوند تا لیستی از ستون‌پنجم‌های که در شطرنج بورسی، حکم سرباز سیاه را در لشگر سفید داشتند.

پنج و نیم عصر+بورس نیوز

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌های ما امروز خونین به بیرون گود بازار آمده بود و درصورتی‌که بازار رنگ سبز گرفته بود پیگیر آن سرخی شدیم که گفت گویا در بین گرگ‌های خانوادگی، او نقش بره را ایفا کرده است!

سخنگوی ما با حالی زار می‌گفت که وارد سهم‌های خانوادگی نشوید، زیرا با هر دعوایی بین گرگ‌ها، این بره‌ها هستند که پاره پاره شده و باید توئون پس دهند؛ بنابراین مراقب گرگ‌های آلفای حقوقی باشید که از بسیاری گرگ‌های دولتی درنده‌تر هستند.

اهالی بورسی در مقابل گروه تفهیمی‌ها

امروز نامه‌ای به دستمان رسیده که اسامی افراد مورد تفهیم اتهام قرار گرفته بورسی را نوشته بود و بسیاری از افراد سرشناس مورد اعتمادمان در لیست با قید وثیقه آزاد شده‌اند گویا تا زمان ارسال پرونده تکمیلی این افراد در دادگاه، فعلا آزاد هستند.

از اهالی سرمایه‌گذار در انگلستان، حراجی‌برو‌های کریستی و معاون‌های تازه رئیس شده در این لیست ۸ نفره به چشم می‌خورد و جالب آنجاست کسی که می‌خواست بورس را تضمین کند؛ گویا پول را اشتباهی به سوی ویلا‌های لاکچری خود را در اسپانیا فرستاده و اسناد آن را تضمین کرده و حال در تفکر پرواز به کانادا هست و البته طبق شنیده‌ها، این فرد بیش از حد معروف، متواری شده است.

وقتی مانیتور‌ها دوباره پیغام داشتند

شنیده‌ایم که یکی از شرکت‌های خدماتی در بازارسرمایه که طی سال گذشته افزایش‌سرمایه داشته گویا فرد خصوصی هیات مدیره هنوز نتوانسته تعهد خود را اجرایی کند و حال درصدد آن هستند که مجددا افزایش سرمایه دیگری را به ثبت برسانند تا بدهی و تعهد قبلی را از جیب مردم پاک کند.

فرزانه
United States of America
۲۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۸
چرا بارمز صحبت میکنید،خب شفاف تر بگین بفهمیم چی به چیه،که بیشتر تو دام این مال مردم خورا نیفتیم،ما که مثل شما دسترسی به اطلاعات نداریم
ح ر
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۰
وقتی چیزی را دقیق ندونی و بخواهی با غوغا بگی که منم حالیمه، میشه این. آخه چرا انقدر شان رسانه را تنزل میدید؟!
اتل متل
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۱
لطفاً واضحتر توضیح بدین!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: