کد خبر : ۲۵۶۰۲۷
پیش گشایش؛
۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
درحالی که بازیگران بزرگ و حقوقی‌های آنها کدهای حقیقی خود را به‌حالت تعلیق درآورند، باید دید که آیا بازارسرمایه طی چند روز آتی می‌تواند به بقای سبز امیدوار باشد یا خیر.

پیش گشایش؛

به گزارش بورس نیوز، بورس تهران درحالی که روند سرخی را طی مدت معاملات بازارسرمایه گذرانده بود، در نیم‌ساعت پایانی روند سرخ را سبز کرد تا به سهامداران اجازه حرکت و بقا را طی ۳ روز پایانی معاملات را بدهد.

بسیاری از سهامداران بر این تصور بودند که دیگر نمادهای بزرگ به‌واسطه نیاز به نقدینگی دولتی‌ها تا انتهای بازار دوشنبه رنگ سبزی را نخواهند دید ولی اندیکاتور شاخص‌کل حکایت از تغییر آب‌وهوا زیر تابلوی بورس را داشت.

امروز در عین حال روز بازگشایی بازار‌های جهانی است و نوع بازگشایی آن بر وضعیت بازار بورس تهران حائز اهمیت است.

ولی سوال بزرگ این روزهای بازارسرمایه "برجام" است؛ آیا برجام قفل نمادهای سنگین و پرتراکنش را می‌تواند به سبزی گره بزند یا اینکه کماکان باید ماهیگیری کاسبان تحریم و مبادلات گران صادراتی را بخاطر دور زدن تحریم‌ها شاهد بود که اثر آن در صورت‌های مالی بورسی‌ها کاملا گویای آن است.

افزایش ۵۰۰ تومانی قیمت دلار

قیمت دلار متاثر از حمله موشکی به پایگاه جاسوسی موساد در اربیل عراق توسط سپاه با افزایش حدود ۵۰۰ تومانی همراه شود و در این ساعات در ۲۶ هزار و ۴۲۰تومان معامله شد. در بازار طلا و سکه با افزایش قیمت در سطح ۱۲ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: