کد خبر : ۲۵۶۲۵۳
۴۳۰ تن از آمونیاک مایع "خراسان" مورد معامله قرار گرفت؛
۲۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۲
مقدار تقاضایی که برای کریستال ملامین به ثبت رسید برابر با ۱۱۰ تن بود که با کاهش ۱۸۵ تنی (۶۳ درصدی) نسبت به هفته گذشته همراه بود.

پتروشیمی خراسان+بورس نیوز

به گزارش گروه کالایی بورس نیوز، شرکت پتروشیمی خراسان در هفته منتهی به ۲۷ اسفندماه سال جاری با ۳ محصول «کریستال ملامین، اوره پریل و آمونیاک (مایع)» پا بر عرصه رینگ معاملات بورس کالا گذاشت.

شرکت پتروشیمی خراسان در هفته‌ای که سپری شد ۳۲۰ تن از محصول کریستال ملامین را مورد معامله قرار داد که عملکردی یکسان را همانند هفته گذشته از خود باقی گذاشت، مقدار تقاضایی که برای کریستال ملامین به ثبت رسید برابر با ۱۱۰ تن بود که با کاهش ۱۸۵ تنی (۶۳ درصدی) نسبت به هفته گذشته همراه بود، درآمدی که از فروش کریستال ملامین طی این هفته به دست آمد برابر با ۶ میلیارد و ۴۵۵ میلیون تومان بود.


بیشتر بخوانید: سرما به تولید "خراسان" زد


پتروشیمی خراسان در هفته‌ای که گذشت ۵۰۰ تن از محصول آمونیاک (مایع) را در بورس کالا به عرضه گذاشت که از این مقدار محصول عرضه‌شده ۴۳۰ تن مورد معامله قرار گرفت، طی این هفته حجم معامله این محصول ۱۳۵ تن افزایش پیدا کرد، نرخ فروش آمونیاک (مایع) پتروشیمی خراسان تا پایان هفته ۱۲۱,۹۴۶ هزار ریال اعلام شد که نسبت به هفته گذشته با افزایش نرخ ۸ درصدی روبه‌رو بود.

عملکرد هفتگی پتروشیمی خراسان+بورس نیوز

میزان درآمدی که از فروش محصول آمونیاک (مایع) طی این هفته به دست آمد برابر با ۵ میلیارد و ۲۴۳ میلیون تومان بود و دیگر محصولی که توسط پتروشیمی خراسان در بورس کالا مورد عرضه قرار گرفت مربوط به اوره پریل بود که ۶۰۰ تن از این محصول مورد عرضه قرار گرفت و لازم به ذکر است تنها ۱۰ تن از این محصول مورد معامله قرار گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
در مجمع

در مجمع "غپینو" ۹۰ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت صنعتی مینو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: