کد خبر : ۲۵۷۱۵۶
طی دو سال اخیر بالاترین رکورد ثبت شد؛
۲۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
میزان درآمد شناسایی‌شده از فروش داخلی شاهد افزایش چشمگیری بود، به‌طوری‌که می‌توان گفت مقدار درآمد اسفندماه این شرکت طی دو سال اخیر بالاترین رکورد را تجربه کرده است.

یکه‌تازی درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان در گزارش فعالیت اسفندماه مجموع درآمدی که از فروش محصولات لبنی شناسایی کرد، برابر با ۸۶۳ میلیارد ریال بود و در مدت یک سال سپری‌شده از سال مالی نیز درآمد آن مبلغی بالغ‌بر ۶،۳۱۱ میلیارد ریال اعلام شد.

یکه‌تازی درآمد

درآمد ماهانه‌ای که "غشان" از فروش محصولات توانست از خود بر جای بگذارد، مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود که تمامی این محصولات لبنی در داخل کشور به فروش رسید و در بازار صادراتی فعالیتی را ثبت نکرده است.


بیشتر بخوانید: «شیر و کره» محصولات درآمدزای پگاه خراسان


درآمد‌های عملیاتی "غشان" در اسفند ۱۴۰۰

بر پایه این گزارش، میزان درآمد شناسایی‌شده از فروش داخلی شاهد افزایش چشمگیری بود، به‌طوری‌که می‌توان گفت مقدار درآمد اسفندماه این شرکت طی دو سال اخیر بالاترین رکورد را تجربه کرده است.

درواقع "غشان" در مقایسه با بهمن‌ماه شاهد ۷۱ درصد روند صعودی بود و نسبت به دوره مشابه نیز رشد ۷۳ درصدی را تجربه کرده است. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت لبنی از ابتدای سال مالی تا اسفندماه ۴۹ درصد افزایش سالانه را به همراه داشت.

یکه‌تازی درآمد

از طرفی بیشترین درآمد ماهانه‌ای که پگاه خراسان موفق به کسب آن شد، مربوط به محصول «شیر خشک» با ۳۱۸ میلیارد ریال بود که نرخ فروش آن ۴۵ میلیون و ۲۲۷ هزارتومان به ثبت رسیده است. همچنین رتبه بعدی درآمدزاترین محصول "غشان" مربوط به محصول «انواع شیر» با ۲۱۲ میلیارد ریال بود.

همچنین بیشترین نرخ فروش "غشان" در اسفندماه متعلق به محصول «پودر پروتئین» با نرخ فروش ۱۶۴ میلیون تومان درازای هر تن به ثبت رسید.

مقدار فروش محصولات "غشان"

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، این شرکت توانست ۴،۶۱۱ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش برساند که نسبت به بهمن‌ماه ۲۸ درصد افزایش فروش را به همراه داشت. همچنین مقدار فروش تجمیعی این شرکت ۴۶,۴۸۶ تن اعلام شد که بیشترین مقدار فروش در این بازه به «انواع شیر» با ۲،۳۲۶ تن تعلق گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "زگلدشت" آماده باشند

شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
اقدام به افزایش سرمایه

اقدام به افزایش سرمایه "ثمسکن" در مجمع

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "فباهنر" با هم دیدار می کنند

مجمع عمومی عادی شرکت صنایع مس شهید باهنر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۰ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: