کد خبر : ۲۵۷۲۶۴
۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴
مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۱.۸۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۴۲ درصد بیشتر شده است.

بیت کوین+بورس نیوز

به گزارش بورس نیوز، استخراج بیت‌کوین همیشه شاخصی قدرتمند در تقاضا برای اولین ارز دیجیتال بوده است و گاهی اوقات به عنوان یکی از راه‌های تعیین شرایط بازار استفاده می‌شود. بر اساس داده‌های موجود، هش ریت بیت‌کوین بیش از یک درصد از دست داده است که ضرری متوسط در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر بازتاب تقاضا برای یک ارز دیجیتال، هش ریت می‌تواند به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران اطلاعاتی در مورد شرایط بازار، انباشت یا توزیع ارائه دهد. در طول دوره رشد تابستانی در سال ۲۰۲۱، پس از سرکوب صنعت دارایی‌های دیجیتال توسط چین این عملکرد بر استخراج رمزارز‌های دیجیتال نیز تاثیر گذاشت و بازار شاهد بزرگترین افت هش ریت در تاریخ رمزارز‌ها بود.

به نقل از بیت‌کوین، در ۱۴ آوریل، سختی استخراج بیت‌کوین پس از افزایش ۴.۱۳ درصدی دفعه قبل، به ۱.۲۶ درصد کاهش رسید. هش ریت فعلی کل شبکه ۲۰۲ اگزاهش بر ثانیه (EH/s) است.

افزایش قیمت احتمالا به دلیل کاهش سریع صدور بیت‌کوین بود که بعدا باعث عدم فشار فروش در بازار شد و بازار لحظاتی پس از بازگشت هش ریت به سطوح قبل از سرکوب، شاهد یک اصلاح عظیم ۵۰ درصدی بود.

با توجه به نمودار‌های سختی استخراج و هش ریت، شاهد افزایش مداوم در هر دو معیار هستیم که نشان می‌دهد با وجود شرایط ناخوشایند بازار، تقاضا برای بیت‌کوین همچنان بالاست، اما از آنجایی که بیت‌کوین به طور مداوم ارزش خود را از دست می‌دهد و هش ریت در حال افزایش است، ممکن است بازار در واقع شاهد افزایش فشار فروش باشد و نتیجه آن ممکن است این شود که ارزش بیت‌کوین بیشتر کاهش یابد.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتالی در حال حاضر ۱.۸۹ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۴۲ درصد بیشتر شده است.

در حال حاضر ۴۰.۸۹ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: