کد خبر : ۲۵۷۸۱۷
از سوی مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالا اعلام شد؛
۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
براساس اطلاعیه جدید مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران، لوله و پروفیل، سیم و کابل، دی اکتیل فتالات (DOP)، کلوخه باریت، الیاف استیپل اکریلیک، الیاف استیپل پلی استر و گلیسیرین تصفیه شده ۷ شرکت برای عرضه در بازار فرعی پذیرش شدند.

پذیرفته شدن ۱۲ مجصول جدید در بورس کالا

به گزارش بورس نیوز، براساس اطلاعیه جدید مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران، لوله و پروفیل، سیم و کابل، دی اکتیل فتالات (DOP)، کلوخه باریت، الیاف استیپل اکریلیک، الیاف استیپل پلی استر و گلیسیرین تصفیه شده ۷ شرکت برای عرضه در بازار فرعی پذیرش شدند.پذیرش کالاهای مذکور پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و سی و هفتمین جلسه کمیته عرضه در تاریخ ۶ اردیبهشت به تصویب رسید.

به این ترتیب، ۳۰ هزار تن لوله و پروفیل شرکت فولاد مهر سهند و هزار و ۸۷۰ تن سیم و کابل شرکت افلاک الکتریک خراسان راهی بازار فرعی بورس کالای ایران می‌شوند.

علاوه بر این هزار و ۳۸۰ تن دی اکتیل فتالات (DOP) شرکت شنبم فراشیمی پارسا و ۱۵۰ تن از همین محصول تولید شرکت پرزان رزین برای عرضه در بورس پذیرش شد.

همچنین یک میلیون تن کلوخه باریت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، ۱۹ هزار تن الیاف استیپل اکریلیک و ۱۶ هزار تن الیاف استیپل پلی استر شرکت پلی اکریل ایران و هزار تن گلیسیرین تصفیه شده شرکت آریا شیمی رایکا در بازار فرعی بورس پذیرش شدند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: