کد خبر : ۲۵۸۰۲۷
در پیش بینی امروز بازار سرمایه مطرح شد:
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
می‌توان گفت بازار سرمایه جریان ایده آل و قابل قبولی داشته و سرمایه گذار‌ها می‌توانند با دید تحلیلی پرتفوی مناسب خود را بچینند.

روان شدن جریان نقدینگی در بورس

روزبه شریعتی کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، بیان کرد: با توجه به شرایط می‌توان گفت بازار همانند روز گذشته وضعیت پرحجمی را تجربه کند که در این راستا پالایشی‌ها در شرایط پرحجم قرار می‌گیرند. از طرفی عرضه حقوقی‌ها در سهم‌های پالایشی معاملات را روان کرده بود و به همین دلیل می‌توان گفت این وضعیت امروز نیز در بورس حکمفرما خواهد شد.


بیشتر بخوانید: پورتفویتان، از شاخص کل جانماند


وی در ادامه اضافه کرد: در واقع می‌توان گفت بازار سرمایه به طور کامل در روند افزایشی قرار نگیرد بلکه معاملات می‌توانند دامنه مثبت را تا آخر وقت امروز تجربه کنند و متأثر از آن بازار‌های پرحجمی بوجود بیاید. در این راستا به نظر می‌رسد کماکان تا آخر هفته بعد که گزارش‌های ۱۴۰۰ گروه پالایشی کامل شود، شرایط برای بورس قابل توجه خواهد بود.

شریعتی در پایان خاطرنشان کرد: در نهایت تا زمانی که حجم معاملات بالای ۵ الی ۶ همت قرار بگیرد، صنعت به صنعت جریان نقدینگی روان‌تر خواهد شد. در واقع در صنایع ارز ترجیحی محور، غذایی و دارویی به دلیل حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی و ارزش نرخ‌های اعلام شده کماکان حجم‌های قابل قبولی را تجربه می‌کنند؛ بنابراین می‌توان گفت بازار سرمایه جریان ایده آل و قابل قبولی داشته و سرمایه گذار‌ها می‌توانند با دید تحلیلی پرتفوی مناسب خود را بچینند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: