کد خبر : ۲۵۸۰۶۴
فروش فروردین "هرمز" به ۱۱۴،۶۷۶ تن رسید:
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
شرکت فولاد هرمزگان جنوب ۱۱۴،۶۷۶ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که حجم عمده‌ای از آن همانند ماه‌های گذشته با ۱۱۲،۱۴۶ تن فروش در اختیار «اسلب» قرار گرفت.

«اسلب» پرفروش‌ترین محصول

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، طبق گزارش منتشرشده فعالیت فروردین ۱۴۰۱ شرکت فولاد هرمزگان جنوب، می‌توان دریافت این شرکت توانسته ۱۷،۰۱۱ میلیارد ریال را در کارنامه مالی خود به ثبت برساند. لازم به ذکر بوده که مجموع درآمد تجمیعی آن نیز به دلیل مصادف بودن با آغاز سال مالی شرکت، به همین میزان اعلام‌شده است.

«اسلب» پرفروش‌ترین محصول

همچنین تمام درآمد ماهانه‌ای که "هرمز" از ابتدای سال مالی تا فروردین‌ماه شناسایی کرده، از فروش محصولات در بازار داخلی به‌دست‌آمده و میزان سرمایه ثبت‌شده این شرکت فولادی نیز ۲۵ هزار میلیارد ریال اعلام شد.


بیشتر بخوانید: جهش قیمتی تاریخی اسلب صادراتی ایران


درآمد‌های فولاد هرمزگان جنوب

بر پایه این گزارش توسط گروه تحقیق بورس نیوز، میزان درآمد تجمیعی فولاد هرمزگان جنوب طی یک سال گذشته ۷۴ درصد افزایش را به دنبال داشت.

طبق گزارش صورت گرفته، «اسلب» توانست در آغاز سال مالی شرکت، جایگاه درآمدزاترین بخش را با ۱۶،۹۲۱ میلیارد ریال در فروردین ۱۴۰۱ به نام خود ثبت کند. همچنین به نظر می‌رسد درآمد این بخش نسبت به دوره مشابه خود در سال گذشته ۷۴ درصد رشد را به همراه داشته که درواقع این روند می‌تواند در جذب سرمایه‌گذار به شرکت کمک کند.

«اسلب» پرفروش‌ترین محصول

نرخ فروش این بخش در صورت مالی شرکت، حدود ۱۷ میلیون تومان در ازای هر تن گزارش‌شده که بخش دیگری از درآمد‌ها نیز تحت عنوان «سایر» با مبلغی بالغ‌بر ۹۰ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

مقدار فروش محصولات شرکت "هرمز"

بر اساس گزارش منتشرشده در کدال، شرکت فولاد هرمزگان جنوب ۱۱۴،۶۷۶ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که حجم عمده‌ای از آن همانند ماه‌های گذشته با ۱۱۲،۱۴۶ تن فروش در اختیار «اسلب» قرار گرفت. در واقع این بخش توانسته حدود ۹۸ درصد از کل فروش شرکت را در پایان فروردین‌ماه به نام خود ثبت کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: