کد خبر : ۲۵۸۲۷۰
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به سیگنالی برای جلب رضایت آقازاده ها و معجزه ای که قرار است جاده مخصوص را متحول کند و یک جراحی عجیب که جیب و گوش و کلیه مان را برید و...

به معجزه اعتقاد دارید؟ جاده مخصوص را رصد کنید

به گزارش بورس نیوز، اهالی پاستور خبر از یک جراحی اقتصادی دادند و باز سرمان گول مالیدند تا در عالم بیهوشی(شما بخوانید مستی ناشی از دریافت چندرغاز یارانه) گوش و کلیه مان را با هم ببرند! نه فقط روغن و مرغ و ماکارونی که هر آنچه فکرش را هم نمی کردیم، گران شد و دریغ از ذره ای عدالت! مردم در عرض همین چند روز، چند برابر چندرغاز اعانه ای که از دولت گرفته اند خرج کرده اند و چند دانه روغن و ماکارونی و تخم مرغ خریده اند! فقط مانده ایم از پررویی بعضی اهالی باب همایون که فرموده اند با این اعانه ای که پرداختیم، مردم پول اضافه هم می آورند! خدا کند خوشی زیر دل این مردم نزند و زیاد ولخرجی نکنند...

طرحی که یک کلنگ هم ارزش نداشت 

طرح نهضت مسکن را که خاطرتان هست؟ همان که قرار بود سالی ۱ میلیون واحد مسکونی بسازند. ماه هاست که وعده دهندگان در پاستور مستقر شده و نان و نمک ملت را می خورند؛ ولی فعلا حتی محض رضای خدا که یک کلنگ دکوری هم زمین نزده اند. نکته اینجاست که تا همین الان انبوه سازان اعلام کرده اند با قیمت های کنونی و با احتساب زمین رایگان، احداث هر متر حداقل ۵ میلیون و به روایتی هم ۱۰ میلیون خرج دارد! یعنی یک واحد ۵۰ متری که تحویل آن چند سالی هم زمان خواهد برد، دست کم ۵۰۰ میلیون هزینه ساخت دارد. بماند که این برآورد هزینه مربوط به قبل عید و گرانی ها بوده و تا همین جای کار علی الحساب سیمانی ها اعلام کرده اند دنبال افزایش نرخ پایه محصول شان هستند!

به معجزه اعتقاد دارید؟ جاده مخصوص را رصد کنید

کل کل بر سر واردات خودرو ادامه دارد. برخی اهالی بهارستان بر طبل آزادسازی واردات خودرو می کوبند و برخی دیگر معتقدند این حرف ها فقط برای خودنمایی و پیش خرید رای است و ارز کافی برای واردات خودرو در حد تامین نیاز بازار داخل وجود ندارد! البته غیر مستقیم سیگنال داده اند آقازاده ها ناراحت نباشند که هر جوری باشد، چند هزار دستگاهی خودروی لوکس وارد خواهند کرد تا ویراژ شبانه در اندرزگو به دل آقازاده ها بچسبد. ولی نکته جالب اینجاست که این دوستان در یک شو باورنکردنی مهلت ۳ روزه برای ارتقای کیفیت خودرو تعیین کرده اند. ما که نفهمیدیم خودشان را سرکار گذاشته اند یا ما را؟! چطور صنعتی که ۴ دهه روز به روز بدتر شده، قرار است ۳ روزه متحول شود؟ معجزه ای در راه است؟

نان تحریم برای برخی ناشران بورسی

بعضی شرکت های بورسی به منظور اجرای طرح های توسعه ای، افزایش سرمایه داده و پول از سهامدار گرفته اند؛ ولی سال هاست که به بهانه تحریم، هیچ خبری از توسعه نیست! نظارتی روی عملکرد این شرکت ها هست؟ وجوه حاصل از آورده نقدی سهامداران کجا رفته؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "زمگسا" از تابستان تا زمستان

شرکت کشاورزی و دامپروری مگسال از برنامه زمانبندی سود به سهامداران خبر داد.

"تنوین" آماده پرداخت سود شد

شرکت تامین سرمایه نوین از پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
صدای زنگ مجمع

صدای زنگ مجمع "دلر" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت داروسازی اکسیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۶برگزار می‌شود.

"دتولید" در تدارک برگزاری مجمع شد

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت داروسازی تولید دارو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۰۸ برگزار می‌شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: