کد خبر : ۲۵۸۹۱۲
"کگهر" ۳۴ درصد رشد درامد صادراتی را مشاهده کرد؛
۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
شرکت کگهر در بازار صادراتی تنها محصولی که به فروش رساند مربوط به گندله بود که از فروش این محصول تقریباً ۲۰۰ میلیارد تومان درآمدزایی را برای خود به ارمغان آورد.

افزایش درآمد صادراتی سنگ آهن گهر زمین+بورس نیوز

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، مجموع درآمدی که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به اردیبهشت‌ماه (سال منتهی به آذرماه ۱۴۰۱) از فروش محصولات اعلام کرد مبلغی بالغ‌بر یک هزار و ۸۵۱ میلیارد تومان بود و درآمد تجمیعی "کگهر" در پنجمین‌ماه سپری‌شده از سال مالی نیز برابر با ۱۱ هزار و ۴۲۹ میلیارد تومان به ثبت رسید.

افزایش درآمد صادراتی سنگ آهن گهر زمین

درآمد ماهانه‌ای که شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در اردیبهشت‌ماه از خود بر جای گذاشت در بازار داخل کشور و بازار صادراتی شکل گرفت، میزان درآمدی که از فروش محصولات در بازار داخلی به دست آمد ۸۹ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشت و مابقی آن نیز مربوط به بازار صادراتی بود.


بیشتر بخوانید: تولید ۱۶ میلیون تن سنگ آهن "کگهر" در سال گذشته


درآمد‌های عملیاتی "کگهر" تا اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱

بر پایه این گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، درآمد ماهانه‌ای که "کگهر" در اردیبهشت‌ماه سال جاری از خود باقی گذاشت در مقایسه با درآمدی که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته به ثبت رساند شاهد کاهش ۲ درصدی بود، همچنین درآمد‌های تجمیعی این شرکت معدنی طی ۵ ماه سپری‌شده از سال مالی نیز در مقایسه با سال گذشته ۴۴ درصد افزایش را به دنبال داشت.

روند درآمدزایی کگهر+بورس نیوز

شرکت سنگ‌آهن گهر زمین در اردیبهشت‌ماه سال جاری از فروش محصول «کلوخه سنگ‌آهن» بیشترین درآمدزایی را به دست آورد که این مبلغ برابر با ۹۰۱ میلیارد تومان بود و شامل ۴۹ درصد از درآمد ماهانه این دوره بود، نرخ فروش «کلوخه سنگ‌آهن» در اردیبهشت‌ماه با کاهش ۷ درصدی به مبلغ یک‌میلیون و ۲۰۶ هزارتومان رسید.

بر اساس این گزارش، شرکت کگهر در بازار صادراتی تنها محصولی که به فروش رساند مربوط به گندله بود که از فروش این محصول تقریباً ۲۰۰ میلیارد تومان درآمدزایی را برای خود به ارمغان آورد، درآمدی که از این بخش شناسایی شد نسبت به ماه گذشته ۳۳ درصد افزایش را تجربه کرد و لازم به ذکر است که طی این دوره مالی کگهر از ابتدای سال مالی تاکنون ۹۳۱ میلیارد تومان از فروش محصولدر بازار خارجی شناسایی کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: