کد خبر : ۲۵۸۹۲۸
وزیر اقتصاد گفت:
۱۲ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۲
وزیر اقتصاد گفت: از روز دهم خردادماه هیچ بخشنامه و آیین نامه‌ای که از طرف ما برای تصویب به برای دولت ارسال می‌شود، بدون اخذ نظر انجمن‌های تخصصی تولید کنندگان و کارآفرینان رسمی کشور نباشد و حتماً از پیش نظرات آن‌ها را بگیریم و این نظرات درج شود.

بخشنامه ها بدون اخذ نظر تولیدکنندگان به دولت نمی رود

به گزارش بورس نیوز، احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد اظهار کرد: وزارت اقتصاد متعهد شده که از روز دهم خردادماه هیچ بخشنامه و آیین نامه‌ای که از طرف ما برای تصویب به برای دولت ارسال می‌شود، بدون اخذ نظر انجمن‌های تخصصی تولید کنندگان و کارآفرینان رسمی کشور نباشد و حتماً از پیش نظرات آن‌ها را بگیریم و این نظرات درج شود.وزیر اقتصاد افزود: نشست خوبی با کارآفرینان و فعالان اقتصادی به ویژه در حوزه شرکت‌های دانش بنیان برگزار شد و در این جلسه چالش‌های مرتبط با حوزه وزارت اقتصاد از جمله در بخش‌های مالیات، گمرک و ... مطرح شد.

وی ادامه داد: در این جلسه، کمیته ویژه‌ای را مشخص کردیم که امسال بتوانیم مسائل دانش بنیان‌ها را به شکل خاص حل و فصل کرده و مسائل گمرکی و مالیاتی شرکت‌های دانش بنیان را از روی میز سیاستگذار کلاً کنار بگذاریم.

خاندوزی گفت: به معاونان وزارت اقتصاد نیز دستور داده شد که درج کنند چه نهاد‌هایی از تولیدکنندگان و صادرکنندگان نظراتشان اخذ شده و بخشنامه‌ها و آیین نامه‌ها پس از آن به دولت ارسال شود که در آینده با چالش‌های کمتری مواجه باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: