کد خبر : ۲۵۹۲۰۱
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۰
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قوانین و مقررات آژانس و حتی بالاتر از آن است و نظارت‌های مستمر رسانه آژانس از فعالیت‌های هسته‌ای ایران دائماً در حال انجام بوده است.

فعالیت‌های هسته‌ای ایران در چارچوب قوانین است

بورس نیوز: محمود عباس‌زاده مشکینی، نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صدور قطعنامه شورای حکام علیه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: این قطعنامه یک قطعنامه کاملا سیاسی است و الزامی برای ما ندارد.وی افزود: فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران در چارچوب قوانین و مقررات آژانس و حتی بالاتر از آن است و نظارت‌های مستمر رسانه آژانس از فعالیت‌های هسته‌ای ایران دائماً در حال انجام بوده است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به اسرائیل اعتبار آژانس را مخدوش کرد. رژیم صهیونیستی در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی عضویت دارد و ۲۰۰ کلاهک هسته‌ای در زرادخانه‌های اتمی این رژیم نامشروع نگهداری می‌شود.

عباس‌زاده مشکینی خاطرنشان کرد: رفت و آمد گروسی به ایران برای ما فایده‌ای ندارد و لذا بهتر است محدودیت‌ها در رفت و آمد‌های وی به ایران اعمال شود.

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تحت تأثیر تصمیمات آمریکا قرار دارد و تحت تاثیر تصمیمات این کشور رفتار می‌کند لذا لازم است عضویت‌مان در این سازمان را تعلیق کنیم.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: من این پیشنهاد را در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس مطرح می‌کنم تا در این باره تصمیم‌گیری شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: