کد خبر : ۲۵۹۲۵۶
غلتک سازان سپاهان فعالیت ماهانه خود را منتشر کرد:
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۰
غلتک سازان سپاهان ۲۵ درصد کاهش درآمد را نسبت به فروردین ماه تجربه کرد که البته "فسازان" در مقایسه با سال گذشته ۳۲ درصد رشد در آمد را به ارمغان آورده است.

تداوم سراشیبی درآمد

به گزارش گروه تحقیق بورس نیوز، شرکت غلتک سازان سپاهان در گزارش فعالیت اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ میزان درآمد به‌دست‌آمده از فروش محصولات را تقریبا ۱۸۵ میلیارد تومان شناسایی کرد. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت از ابتدای سال مالی تاکنون حدود ۴۳۱ میلیارد تومان اعلام‌شده است.

تداوم سراشیبی درآمد

از طرفی شرکت "فسازان" توانست در اردیبهشت ماه از ۲ بخش بازار داخلی و صادراتی درآمد کسب کند که در این راستا بیشترین درآمد به بازار داخلی در حدود ۱۰۱ میلیارد تومان تعلق گرفت.


بیشتر بخوانید: فروش و درآمد "فسازان" نزولی شد


درآمد‌های شناسایی‌شده فسازان در اردیبهشت ۱۴۰۱

بر پایه گزارش صورت گرفته، غلتک سازان سپاهان ۲۵ درصد کاهش درآمد را نسبت به فروردین ماه تجربه کرد که البته "فسازان" در مقایسه با سال گذشته ۳۲ درصد رشد درآمدی را تجربه کرده است.

تداوم سراشیبی درآمد

طبق گزارش منتشرشده در سامانه کدال، بیشترین درآمدی که  شرکت غلتک سازی در اردیبهشت ماه از خود بر جای گذاشته ، مربوط به محصول «شمش» در بازار صادراتی با حدود ۸۴ میلیارد تومان بوده که در واقع نرخ فروش آن در ازای هر تن ۱۷ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان به ثبت رسیده است.

بر اساس این گزارش، شرکت "فسازان" توانسته در اردیبهشت سال جاری ۱۰ هزار و ۵۱۴ تن از محصولات خود را به فروش برساند که در مقایسه با ماه گذشته روند نزولی ۳۲ درصدی را تجربه کرده است. در این راستا پرفروش‌ترین محصول شرکت در اختیار «شمش داخلی» با ۵ هزار و ۱۹۰ تن قرار گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: