کد خبر : ۲۵۹۲۸۲
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۲۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۸
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت»: ما در بودجه فقط بیشتر به منابع ناشی از درآمد‌های نفتی تکیه داریم و حال آنکه می‌توانیم با افزایش پایه‌های مالیاتی روی درآمد‌های این بخش نیز حساب باز کنیم.

اردکانی

بورس نیوز: محمدرضا دشتی اردکانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اصلاح ساختار بودجه اظهار کرد: در بحث اصلاح ساختار بودجه باید درآمد‌ها و هزینه‌ها شفاف باشد و در سایه این شفافیت است که یکی از گام‌های مهم در اصلاح ساختار بودجه برداشته می‌شود.وی افزود: ما در بودجه فقط بیشتر به منابع ناشی از درآمد‌های نفتی تکیه داریم و حال آنکه می‌توانیم با افزایش پایه‌های مالیاتی روی درآمد‌های این بخش نیز حساب باز کنیم.

دشتی با بیان اینکه افزایش منابع درآمدی بودجه یکی از نکات مهم در اصلاح ساختار بودجه است، خاطرنشان کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب نیز تأکید داشتند در کنار درآمد‌های نفتی ما می‌توانیم با توجه به بخش معادن و درآمد‌های حاصل از آن بخش قابل توجهی از منابع درآمدی بودجه را تأمین کنیم.

اردکانی ادامه داد: با واقعی کردن درآمد‌های بودجه ما می‌توانیم جلوی کسری بودجه را بگیریم و در سایه جلوگیری از کسری بودجه است که تورم کنترل می‌شود و ما دیگر شاهد فشار ناشی از این تورم به مردم نخواهیم بود.

نماینده مردم اردکان در خانه ملت گفت: نکته مهم در حوزه شفافیت در بودجه شفافیت در منابع و مصارف شرکت‌های دولتی است که این موضوع باید به طور جد در دستور کار قرار گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: