کارشناس بازار سرمایه گفت:
۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۴
کارشناس بازار سرمایه گفت:حضور اهالی بازار سرمایه اعم از مشتریان و کارشناسان بازار سرمایه در این نمایشگاه فرصتی برای انتقال نکته نظرات و ارزیابی اولویت‌های اصلی مخاطبین بازار‌های مالی را فراهم می‌سازد.

نمایشگاه؛ فرصتی برای نظرات و ارزیابی مخاطبان بازارهای مالی

حسن حسین نیا در گفتگو با بورس نیوز، درخصوص نمایشگاه صنعت مالی اظهار کرد: نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، بزرگترین نمایشگاه حوزه دستاورد‌های مالی محسوب می‌شود که صنایع مختلف درگیر در بازار سرمایه در آن حضور پر رنگی پیدا می‌کنند و عملا مورد توجه مخاطبین سهامدار قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این نمایشگاه صنایع مختلف حوزه مالی اعم از کارگزاری‌ها، شرکت‌های بزرگ بازار سرمایه، نهاد‌های مالی همچون تامین سرمایه و فین تک‌ها و دانش بنیان‌های حوزه مالی به ارائه دستاورد‌های خود و اغلب رونمایی از خدمات و محصولات جدید می‌پردازند و با ارائه گزارشی از موفقیت‌ها و دستاورد‌های خود به امکان سنجی شرایط برای جذب مخاطبین و بازار هدف خود اولویت می‌دهند.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: رقابت سنگین در حوزه ارائه خدمات مالی در بازار سرمایه جهت کسب سهم از بازار بیشتر به ویژه بین رقبای داخل صنعت کارگزاری و فین تک‌ها عاملی شده تا صنعت کارگزاری و شرکت‌های IT با همه توان خود به این نمایشگاه قدم بگذارند و از ظرفیت‌های خود اعم از امتیاز‌ها و باشگاه مشتریان تا تحلیل و آموزش و خدمات نوین و ...، رونمایی کنند که می‌توان به این نکته به عنوان اهرم قدرت نمایشگاه بورس، بانک و بیمه برای ایجاد رقابت بیشتر و فراهم کردن شرایط جهت ارائه به عموم اشاره کرد.

حسن نیا خاطرنشان کرد: از سوی دیگر حضور اهالی بازار سرمایه اعم از مشتریان و کارشناسان بازار سرمایه در این نمایشگاه فرصتی برای انتقال نکته نظرات و ارزیابی اولویت‌های اصلی مخاطبین بازار‌های مالی را فراهم می‌سازد. ناگفته نماند اولویت‌های یاد شده، سنگ بنای تلاش صنعت مالی برای ارائه خدمات جدید در مقاطع آینده خواهد بود و پویایی صنعت را در سال‌های آتی تضمین خواهد کرد.

وی در پایان گفت: بی شک احساس ضرورت ارائه خدمات متمایز و به روز، ماورای تخفیف‌های مرسوم کارمزدی، عامل بنیان گذاری سبدی از خدمات جدید متناسب با ذائقه مشتریان و اهمیت نمایشگاه یاد شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: