کد خبر : ۲۶۰۷۳۶
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸
معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: اگر ما امروز شاهد این هستیم که در ونزوئلا یک میلیون (هکتار) زمین کشاورزی در اختیار ایران قرار می‌گیرد آن هم در وضعیتی که ما می‌بینیم مشکل ذخایر استراتژیک در دنیا وجود دارد، نشان دهنده‌ این است که ایران قوی و بزرگ به سطحی از تبادلات دانشی رسیده که کشور‌های دیگر سراغ آن می‌آیند

یک میلیون هکتار زمین کشاورزی ونزوئلا در اختیار ایران

بورس نیوز: محسن کوشش تبار، معاون اقتصادی وزیر کشور درخصوص نقش شرکت‌های دانش بنیان در تحقق شعار سال مبنی بر توسعه اشتغال اظهار کرد: نفس برگزاری چنین نمایشگاهی قطعا حرکت رو به جلویی است، از همه مهم‌تر باورپذیری ورود بخش خصوصی و شرکت‌های دانش بنیان به عرصه‌های اقتصادی است.

وی افزود: امسال می‌بایست شرکت‌های دانش بنیان مورد توجه قرار می‌گرفتند که این نمایشگاه هم بر این موضوع صحه می‌گذارد. توجه به شرکت‌های دانش بنیان از روی تبلیغات نیست بلکه این شرکت‌ها به ظهور و بروزی رسیده اند که حتی در فرمایشات مقام معظم رهبری هم در ابتدای سال نقش ویژه‌ای دارند. یعنی ارزش افزوده‌ی ایران اسلامی با حضور شرکت‌های دانش بنیان وارد مرحله‌ی جدیدی در دنیا می‌شود و آثار و نتایج آن هم در بسیاری از کشور‌ها مانند کشور‌های امریکای جنوبی مشهود است.

وی خاطرنشان کرد: اگر ما امروز شاهد این هستیم که در ونزوئلا یک میلیون (هکتار) زمین کشاورزی در اختیار ایران قرار می‌گیرد آن هم در وضعیتی که ما می‌بینیم مشکل ذخایر استراتژیک در دنیا وجود دارد، نشان دهنده‌ این است که ایران قوی و بزرگ به سطحی از تبادلات دانشی رسیده که کشور‌های دیگر سراغ آن می‌آیند که این موضوع قطعا نشان دهنده‌ دانش فنی همین شرکت‌های دانش بنیان است که در سطح بین المللی هم بروز دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: