در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌‌المللی صنعت مالی صورت گرفت؛
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۸
رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و هیئت همراه روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۵/۵ در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) بازدید کردند.

بازدید رئیس کل بیمه مرکزی ج.ا.ا ایران از غرفه هلدینگ سبا

بورس نیوز: مجید بهزاد‌پور، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی و هیئت همراه روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۵/۵ در حاشیه چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) ضمن حضور و بازدید از غرفه هلدینگ کسب‌و‌کار سبا و شرکت‌های تابعه از نزدیک با فعالیت‌های این بنگاه اقتصادی آشنا شد.

در این بازدید مدیران عامل شرکت‌های تابعه هلدینگ توسعه کسب‌وکار سبا، توضیحات در خصوص برنامه‌ها و اقدامات این هلدینگ و شرکت‌های تابعه عرصه صنعت مالی و بیمه‌ای کشور ارائه نمودند.

شایان ذکر است، هلدینگ توسعه کسب‌وکار سبا بعنوان بزرگ‌ترین هلدینگ اقتصادی صنعت بیمه کشور که از محل منابع و ذخایر عمر و زندگی و بازنشستگی بیمه‌شدگان و با هدف بهره‌وری مطلوب و ایجاد زمینه مناسب جهت ایفای تعهدات آتی بیمه گذاران در سال ۱۳۷۱ توسط شرکت سهامی بیمه ایران (بعنوان بزرگ‌ترین شرکت بیمه‌ای کشور) تشکیل شده است، دارای ۱۰ شرکت تابعه می‌باشد که در حوزه‌های مختلفی نظیر خدمات بازار سرمایه، مسکن و ساختمان، فناوری اطلاعات، گردشگری و هتلداری، بازرگانی داخلی و بین‌المللی و آموزش فعالیت‌های گسترده‌ای دارد.

خاطر نشان می‌شود در این نمایشگاه که از ۲ تا ۵ مرداد در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برقرار است هلدینگ توسعه کسب‌وکار سبا، دستاورد‌های شرکت‌های زیرمجموعه خود را در حوزه‌های گوناگون اعم از بازار سرمایه (شرکت‌های کارگزاری بورس بیمه ایران وسبدگردان آسال)، بیمه اتکایی (شرکت‌های بیمه اتکایی ایران معین و بیمه اتکایی امین)، فناوری اطلاعات (شرکت ایده‌های تجارت هوشمند سیمرغ)، گردشگری (شرکت مهر سیاحت سبا)، بازرگانی (شرکت بازرگانی سبا سودا ثمین)، آموزش (مرکز آموزش علمی کاربردی هلدینگ توسعه کسب‌وکار سبا) و ساختمانی (شرکت ساختمان بیمه ایران) با ترسیم افق جدید و با هدف توسعه مشارکت تجاری و اقتصادی در صنعت مالی به علاقمندان و فعالان این صنعت ارائه می‌نماید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: