کد خبر : ۲۶۰۹۰۵
وزیر اقتصاد:
۰۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۵
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: سازمان حسابرسی باید فعالانه‌تر و با استفاده از ابزار‌ها و رویکرد‌های جدید‌تر در حوزه فضای عمومی و رسانه ای، قدری چابک‌تر عمل کنند.

سازمان حسابرسی باید چابک تر عمل کند

بورس نیوز: احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار کرد: بنای ما بر این است که از طریق تلاش برای بهبود سرانه انسانی و افزایش اقتدار قانونی، به انجام بهتر، با کیفیت‌تر و در زمان مناسب وظایف سازمان حسابرسی کمک کنیم.

وی بیان کرد: منفعت بهبود عملکرد سازمان حسابرسی را همه بخش عمومی کشور می‌برد و تمام نظام شرکت داری دولت، ذینفع عملکرد مناسب سازمان خواهد بود.

خاندوزی ادامه داد: سازمان حسابرسی باید فعالانه‌تر و با استفاده از ابزار‌ها و رویکرد‌های جدید‌تر در حوزه فضای عمومی و رسانه ای، قدری چابک‌تر عمل کنند.

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر اینکه، سازمان حسابرسی باید مقامات عالی کشور و تصمیم گیران را از ارزیابی خود در خصوص "آسیب‌های اصلیِ عملکردی" مطلع کند، بیان کرد: سازمان حسابرسی باید خاستگاه پیشنهاد‌های اصلاحی در حوزه شرکت‌های دولتی باشد.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: ما از مدیران سالم و استقلال در حوزه حرفه‌ای سازمان حسابرسی حمایت می‌کنیم و در عوض توقع داریم، شما هم از این فرصت، استفاده مناسب تری بعمل آورده و اقدامات اصلاحی را در دستور کار سال جاری و آینده سازمان قرار دهید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: