۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳
با خبر عرضه محصولات خودرویی در بورس کالا، خودروسازان در بورس تهران مورد توجه قرار گرفتند.

جلب اعتماد در بورس با تاکتیک خودرو

بورس نیوز: مرتضی علی اکبری، مدیرعامل شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با موضوع بررسی صنعایع معدنی در این روز‌های اقتصاد ایران مهمان بورسان بودند. ایشان وضعیت شرکت‌ها را از نظر تولید امیدوارکننده و مناسب میدانستند، ولی شرکت‌های ایرانی به دلیل اشباع بازار داخل و همچنین عوارض صادراتی که برای آن‌ها گذاشته شده متاسفانه در فروش موفق نبودند.

ضعف زیرساخت‌ها مانند آب، برق و گاز نیز باعث شده که شرکت‌ها نتوانند ظرفیت‌های تولیدی خودشان را به نحو مناسب استفاده نمایند. در حوزه بازار سرمایه نبود اعتماد را مهمترین عامل ضعف در این روز‌های بورس می‌دانند. ایشان امیدوارند اگر کاری توسط سازمان بورس برای اعتماد بخشی در حال انجام است با اطلاع رسانی مناسب، بازار سرمایه آگاه شود.

معصومه طاهرخانی کارشناس بازار سرمایه در مورد عملکرد صنعت اوره در بهار ۱۴۰۱ توضیحاتی ارائه کردند.

هم اکنون شاخص کل متعادل مثبت است. ارزش معاملات ۶۳۰ میلیارد تومان و فضای عمومی بازار سرمایه متعادل مثبت می‌باشد. صنعت خودرو به عنوان پیشران امروز بازار سرمایه عمل کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: