کد خبر : ۲۶۱۸۵۲
۰۷ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۵

بورس نیوز:

بیمه سرمد، با طراحی و ارائه محصولات و خدمات نوین بیمه‌ای، در نظر دارد عنوان نوآورترین شرکت بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

هدف‌گذاری بیمه سرمد برای کسب عنوان نوآورترین شرکت بیمه کشور

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت بر اساس رویکرد خود در بخش بیمه‌داری نوین، اقدام به طراحی بیمه مستمری و بیمه درمان انفرادی سرمد، به عنوان دو محصول در بخش بیمه‌های زندگی کرده است که به‌زودی به بیمه‌گذاران ارائه می‌شود.

در بخش بیمه‌های غیرزندگی نیز این شرکت با طراحی چند محصول جدید، سعی در تنوع‌بخشی به سبد محصولات بیمه‌ای خود دارد. بیمه توشه بار، بیمه حوادث خانواده، بیمه مسئولیت مدنی مدیران هتل‌ها و بیمه مسئولیت مدنی مدیران و هیات مدیره ساختمان‌های مسکونی و تجاری از جمله محصولات جدید بیمه سرمد است که عملیاتی و به بیمه‌گذاران ارائه شده است.

این شرکت هم‌چنین، در راستای خلق محصولات نوآورانه در بخش بیمه‌های زندگی، جلساتی را به اساتید و مدرسان بین‌المللی بیمه زندگی از جمله حسن جدیدی برگزار کرد که تا بتواند با تنوع‌بخشی به سبد محصولات خود، نوآورترین شرکت بیمه کشور را به خود اختصاص دهد.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: