کد خبر : ۲۶۲۰۳۳
افزایش ۲۵ درصدی فروش محصولات صادراتی ذوب آهن اصفهان؛
۱۴ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۰
"ذوب" درآمد ماهانه‌ای که از فروش محصولات در بازار خارج از کشور شناسایی کرد مبلغی بالغ‌بر یک هزار و ۲۷۳ میلیارد تومان بود که ۳۹ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داده بود، این مبلغ در مقایسه با سال گذشته ۲۵ درصد افزایش را تجربه کرد.

بورس نیوز:

شرکت ذوب‌آهن اصفهان در گزارش فعالیت ماهانه خود که مربوط به مردادماه ۱۴۰۱ است، از فروش محصولات تولیدی به درآمد عملیاتی ۳ هزار و ۳۰۷ میلیارد تومانی رسید، همچنین درآمد تجمیعی که این شرکت فولادی طی ۵ ماه گذشته از فروش محصولات شناسایی کرد برابر با مبلغ ۱۶ هزار و ۶۴۷ میلیارد تومان بود.

درآمدی که این شرکت فولادساز در مردادماه از فروش محصولات به دست آورد، مربوط به فروش محصولات در بازار‌های داخل و خارج از کشور بود، دراین‌بین بیشترین درآمد شناسایی‌شده متعلق به بازار داخلی با ۲ هزار و ۳۳ میلیارد تومان بود.

درآمد ماهانه ذوب با تیرآهن استوار ماند+بورس نیوز

"ذوب" درآمد ماهانه‌ای که از فروش محصولات در بازار خارج از کشور شناسایی کرد مبلغی بالغ‌بر یک هزار و ۲۷۳ میلیارد تومان بود که ۳۹ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داده بود، این مبلغ در مقایسه با سال گذشته ۲۵ درصد افزایش را تجربه کرد.

درآمد ماهانه ذوب‌آهن اصفهان

"ذوب" از فروش محصولات خود میزان درآمدی که کسب کرد نسبت به ماه گذشته شاهد رشد ۷ درصدی بود و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش را به دنبال داشت، از طرفی درآمد تجمیعی که طی ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به‌دست‌آمده رشد ۲۷ درصدی را نسبت به سال گذشته به همراه داشت.

با توجه به نمودار زیر می‌توان دریافت این شرکت فولادی طی یک سال گذشته توانسته عملکرد خوبی را از خود بر جای بگذارد و نسبت به ماه گذشته شاهد افزایش درآمد ماهانه باشد.

درآمد ماهانه ذوب با تیرآهن استوار ماند+بورس نیوز

"ذوب" درآمد ماهانه‌ای که از فروش محصولات در بازار صادراتی داشت مربوط به فروش محصولات «تیرآهن، کلاف، میلگرد، شمش کالایی و شمش چدن» بود و همان‌طور که گفته شد مبلغ به‌دست‌آمده از فروش این محصولات برابر با یک هزار و ۲۷۳ میلیارد تومان بود و از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع درآمد به ثبت رسیده در این بازار ۷ هزار و ۷۳ میلیارد تومان بود.

درآمدزاترین محصول ذوب‌آهن اصفهان در پنجمین ماه از سال جاری مربوط به فروش «تیرآهن» در بازار داخل کشور بود، درآمد حاصل از فروش این محصول برابر با مبلغ ۸۹۵ میلیارد تومان است. پس‌ازآن نیز «شمش کالایی» در بازار خارج از کشور عنوان پرفروش‌ترین محصول فروخته‌شده "ذوب" را با ۸۳۱ میلیارد تومان به خود اختصاص داد.

نرخ فروش «تیرآهن» در بازار داخل کشور نزدیک به ۱۶ میلیون و ۳۷۴ هزارتومان معامله شد که نسبت به ماه گذشته نسبتاً بدون تغییر باقی ماند، در بازار صادراتی نیز این محصول با نرخ نزدیک به ۲۰ میلیون تومان در ازای هر تن به فروش رسید.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: