۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۳
شرکت خدمات و تجارت بم خودرو نماینده رسمی خدمات پس از فروش محصولات کرمان موتور، طرح آماده باش اربعین حسینی (ع) را به مدت ۶ روز و با هدف همراهی همیشگی مشتریان و ارائه خدمات امدادی ویژه به زائران اجرا خواهد کرد.

آماده باش امدادخودرو کرمان موتور به مناسبت فرارسیدن اربعین حسینی

بورس نیوز: جواد تکی زاده، مدیر عامل شرکت بم خودرو ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن روز اربعین، از آماده باش ناوگان امداد خودرو در مسیر‌های منتهی به استان‌های غربی کشور و استقرار چندین پایگاه امدادی از تاریخ ۲۳/ ۰۶ /۱۴۰۱ الی ۲۸ /۰۶/ ۱۴۰۱ خبر دادند.

وی بیان کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم در خصوص تامین قطعات یدکی و تجهیزات مورد نیاز جهت ارسال به نمایندگی‌های خدمات پس از فروش استان‌های غربی کشور و پایگاه‌های امدادی نیز انجام گردیده است.
مشتریان محترم می‌توانند جهت اخذ مشاوره‌های فنی، ثبت درخواست امداد و اعلام نظرات و پیشنهادات با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

در پایان، تکی زاده ضمن اعلام آمادگی شبانه روزی مرکز تماس امداد خودرو کرمان موتور، توصیه نمودند زائرین محترم پس از پارک خودرو در مرز‌های کشور و رعایت نکات ایمنی از فعال شدن سیستم ضد سرقت خودرو و عدم وجود مصرف‌کننده‌ها جهت پیش‌گیری از دشارژ باطری خودرو اطمینان حاصل نمایند.

امدادخودرو و سرویس در محل کرمان موتور با شماره ۴۲۷۲۴-۰۲۱ همواره در خدمت شما مشتریان عزیز می‌باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: