کد خبر : ۲۶۲۳۵۷
رشد ۹۱۳ درصدی ارزش بازار "ومعادن" نسبت به بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری؛
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۴
بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در این شرکت با افزایش ۴۰۲ میلیارد تومانی همراه بود و این رشد بیان‌گر آن است که نسبت به ماه گذشته ۲ درصد افزایش سرمایه‌گذاری را به همراه داشته است.

بورس نیوز:

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در گزارش فعالیت ماهانه مردادماه سال ۱۴۰۱ توانست مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری‌های خود را نزدیک به ۱۸ هزار میلیارد تومان به ثبت برساند، این سرمایه‌گذاری‌ها در بازار سرمایه و خارج از بازار سهام صورت گرفت.

افزایش سرمایه‌گذاری ومعادن+بورس نیوز

بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در این شرکت با افزایش ۴۰۲ میلیارد تومانی همراه بود و این رشد بیان‌گر آن است که نسبت به ماه گذشته ۲ درصد افزایش سرمایه‌گذاری را به همراه داشته است.

درآمد شرکت "ومعادن" در مردادماه ۱۴۰۱

عمده‌ترین سرمایه‌گذاری‌های شرکت "ومعادن" در پنجمین ماه از سال جاری مربوط به شرکت‌های بورسی بود که بهای تمام‌شده آن بالغ‌بر ۱۳ هزار میلیارد تومان به ثبت رسید که در مقایسه با سال مالی گذشته ۸۴ درصد افزایش را در پی داشت.

بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری در شرکت‌های بورسی در اختیار «استخراج کانه‌های فلزی» با ۱۰ هزار میلیارد تومان بود که رشد سرمایه‌گذاری ۵ میلیارد تومانی را نسبت به ماه گذشته مشاهده کرد.

بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری شرکت "ومعادن" در شرکت‌های «غیر بورسی» نیز برابر با ۵ هزار میلیارد تومان به ثبت رسید که نسبت به سال گذشته ۱۴۵ درصد افزایش را تجربه کرد، بیشترین بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "ومعادن" در شرکت‌های غیر بورسی متعلق به بخش «استخراج کانه‌های فلزی» با ۲ هزار و ۳۱۱ میلیارد تومان بود که سهم ۴۶ درصدی را از سرمایه‌گذاری در شرکت‌های غیر بورسی به خود اختصاص داده است.

ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات

ارزش بازار سرمایه‌گذاری‌های "ومعادن" در بخش شرکت‌های «بورسی» مبلغی بالغ‌بر ۱۳۰ هزار میلیارد تومان اعلام شد. همچنین در طی این دوره عمده‌ترین ارزش بازار مربوط به «استخراج کانه‌های فلزی» با حدود ۱۱۲ هزار میلیارد تومان ارائه‌شده است.

میزان ارزش بازار بخش «استخراج کانه‌های فلزی» در مردادماه ۸۶ درصد از ارزش بازار کل ومعادن را به خود اختصاص داده است.

افزایش سرمایه‌گذاری ومعادن+بورس نیوز

بیشترین ارزش بازار "ومعادن" در صورت‌وضعیت پرتفوی بورسی مربوط به شرکت «سنگ‌آهن گل گهر» با ۳۷ هزار میلیارد تومان بود و در جایگاه بعد نیز شرکت «معدنی و صنعتی چادرملو» با مبلغ ۲۵ هزار میلیارد تومان قرار گرفت.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در انتهای مردادماه بهای تمام‌شده ۱۳ هزار میلیارد تومانی در پرتفوی بورسی خود به ثبت رساند که با رشد ۹۱۳ درصدی به ارزش بازار ۱۳۰ هزار میلیارد تومان رسید.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: