کد خبر : ۲۶۲۵۵۳
در آبان ماه اتفاق می افتد؛
۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
مدیرعامل فرابورس گفت: فرابورس در آبان ماه سال جاری در همایشی با عنوان «رشد شرکت‌های دانش بنیان از مسیر بازار سرمایه» از آخرین دستاورد‌های بازار سرمایه برای تامین مالی این شرکت‌ها و راهکار‌های موجود برای توسعه استارت آپ‌ها رونمایی خواهد کرد.

رونمایی از آخرین دستاوردها برای توسعه استارت آپ ها

بورس نیوز: میثم فدایی، مدیرعامل شرکت فرابورس اظهار کرد: در سال جاری قوانین عرضه دانش‌بنیان‌ها تسهیل‌سازی شده و امکانات و اختیاراتی به شرکت‌های فناورانه برای حضور در بازار سرمایه ارائه شده است، چند سکو نیز در این زمینه تنها به استارت‌آپ‌ها اختصاص یافته به طوری که هم اکنون بیش از ۳۰ شرکت فناورانه نوآور در حال بررسی و عرضه در بازار هستند.

فدایی احتمال عرضه چندین شرکت دیگر از حوزه اقتصاد دیجیتال در فرابورس را تا پایان سال جاری محتمل ارزیابی کرد و افزود: ابتدای هر کاری سخت به شمار می‌رود؛ اما این فرآیند با معرفی راه‌های تامین مالی جمعی، تسهیل قوانین، شفاف سازی شرکتی و... سرعت گرفته است.

مدیرعامل فرابورس تصریح کرد: فرابورس در آبان ماه سال جاری در همایشی با عنوان «رشد شرکت‌های دانش بنیان از مسیر بازار سرمایه» از آخرین دستاورد‌های بازار سرمایه برای تامین مالی این شرکت‌ها و راهکار‌های موجود برای توسعه استارت آپ‌ها رونمایی خواهد کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: