بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۳
همکاری ذوب‌آهن اصفهان و سازمان اقتصادی کوثر توسعه می‌یابد
مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر از زیرمجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه جمعی از مدیران و نمایندگان شرکت‌های تابعه سازمان مذکور چهارشنبه ۱۰ خردادماه ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان با مهدی کوهی مدیرعامل شرکت دیدار و در زمینه تعاملات و فعالیت‌های مشترک به گفتگو و تبادل‌نظر پرداختند.
کد خبر : ۲۷۰۴۶۶

همکاری ذوب‌آهن اصفهان و سازمان اقتصادی کوثر توسعه می‌یابد

به گزارش بورس نیوز، ناصر فخاری، مدیرعامل و نایب‌رئیس هیئت‌مدیره سازمان اقتصادی کوثر از زیرمجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور به همراه جمعی از مدیران و نمایندگان شرکت‌های تابعه سازمان مذکور چهارشنبه ۱۰ خردادماه ضمن حضور در ذوب‌آهن اصفهان با مهدی کوهی مدیرعامل شرکت دیدار و در زمینه تعاملات و فعالیت‌های مشترک به گفتگو و تبادل‌نظر پرداختند

مدیرعامل ذوب‌آهن اصفهان در این جلسه که تعدادی از معاونین و مدیران شرکت هم حضور داشتند، به تشریح برنامه‌ها و آخرین دستاورد‌های فنی و تولیدی و نیاز‌های شرکت پرداخت.

وی با اشاره به توانمندی‌های ذوب‌آهن اصفهان و شرکت‌های اقماری، آمادگی این شرکت را برای تأمین نیاز‌های سازمان اقتصادی کوثر و برقراری تعاملات لازم در زمینه‌های معدنی و تأمین مواد اولیه این مجتمع عظیم صنعتی اعلام نمود.

ناصر فخاری مدیرعامل و نایب‌رئیس سازمان اقتصادی کوثر نیز گفت: سازمان اقتصادی کوثر به دنبال بازدید سال قبل خود از ذوب‌آهن اصفهان و امضای تفاهم‌نامه مشترک، آماده و علاقه‌مند برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با ذوب‌آهن اصفهان در زمینه‌های مختلف و ازجمله قلمرو‌های صنعتی، معدنی و ساختمانی است.

وی افزود، سازمان اقتصادی کوثر از مجموعه شرکت‌های اقتصادی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور است که با حدود ۴۰ شرکت زیرمجموعه در حوزه‌های صنعت، معدن، ساختمان، طیور، دام سبک و سنگین، صنایع غذایی، صنایع الکتروموتور‌های سنگین و فوق سنگین، لوازم‌خانگی، سیم کابل برق و تلفن و ... فعالیت دارد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر