بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۱
مدیرعامل گروه مالی سپهر خبرداد؛

چهار شرکت در راه بازار سرمایه

چهار شرکت در راه بازار سرمایه
پذیرش و عرضه چهار شرکت از شرکت‌های تابعه هلدینگ نیشکر و صنایع جانبی در دستور کار شرکت قرار گرفته است.
کد خبر : ۲۷۰۶۰۱

چهار شرکت در راه بازار سرمایه

وکیلی مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات در مورد آخرین وضعیت پذیرش شرکت نیشکر و صنایع جانبی گفت: شرکت در حال طی فرآیند تبدیل شدن به نهاد مالی و اخذ مجوز تغییر وضعیت از سهامی خاص به سهامی عام از سازمان بورس و اوراق بهادار است. کار ارزش گذاری شرکت هم با توافقات انجام شده توسط سهامداران و مساعدت سازمان خصوصی سازی توسط یکی از شرکت‌های تامین سرمایه در حال انجام است که فرآیند آن به خوبی در جریان است.

مدیرعامل وسپهر با ابراز تشکر و قدردانی از مدیرعامل بانک‌های صادرات و ملی و رئیس سازمان خصوصی سازی به دلیل مساعدت و همراهی در انجام فرآیند پذیرش و عرضه سهام شرکت صنایع نیشکر و صنایع جانبی ابراز امیدواری کرد با توجهات و همکاری قابل تقدیر سازمان بورس و شرکت فرابورس شاهد حضور بی حاشیه و موثر شرکت نیشکر در آینده نزدیک در بازار سرمایه باشیم.

وکیلی در ادامه از آماده شدن دو شرکت کشت و صنعت امام خمینی و تولید الکل و مخمر رازی از شرکت‌های تابعه شرکت نیشکر و صنایع جانبی برای آغاز فرآیند پذیرش در فرابورس خبر داد و افزود با توجه به پذیرش خمیرمایه رضوی در بازار فرابورس و درج نماد غمایه امیدواریم با آشنایی فراهم شده برای این صنعت پذیرش شرکت الکل و خمیرمایه رازی که از تولید کنندگان قوی و روزآمد این صنعت است نیز به خوبی و سرعت مناسب انجام شود و مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گیرد.

جواد وکیلی در ادامه افزود علاوه بر پذیرش و عرضه شرکت نیشکر و صنایع جانبی پذیرش حداقل چهار شرکت زیرمجموعه این شرکت شامل طی دوسال آینده است.

مدیرعامل و عضو هیئت مدیره وسپهر در پایان افزود وضعیت شرکت نیشکر و صنایع جانبی با تلاش کارگران و کارکنان متخصص و گرانقدر این شرکت در وضعیت مطلوبی قرار دارد که چشم انداز تولید و سودآوری آن هم خوب ارزیابی می‌شود.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
نظرات کاربران
ارسال نظر
نظرات بینندگان
فهیم
Iran (Islamic Republic of)
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۳:۲۳
خوش به حال رانت خواران! به ما که فقط چندرغاز سهم میرسه! عرضه اولیه دقیقاً مثل گاوه شیرده هست. اقلیتی خوب که دوشیدنش و شیری نموند میگن بفرما حالا نوبت شماست!
صدیقی
Iran (Islamic Republic of)
جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۶:۳۸
ریزش و منفی کردن این چندین ساله بازار سرمایه در چهل سال اخیر سابقه نداشته و فقط دستکاری و دستوری کردن بازار موجب رشد تورم و روی اوردن مردم به سمت دیگر بازار ها و کالاها را شامل شد بازار سرمایه را پی در پی به مدت بیش از ۲ سال منفی کردن مردم به سراغ خریدن اپارتمان و خودرو و سکه و....رفتند و قیمت ۱۰۰ میلیون تومان اپارتمان در فاز ۱۱ پردیس تا بیش از ۳ میلیارد تومان در مدت ۲ تا ۳ سال اخیر رشد کرد و خرید و فروش شد رشد ۳۰ برابری و ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری در طی همین مدت به علت منفی کردن بازار سرمایه و عدم رشد امروز تبدیل به ۵۰ میلیون تومان شده است حاصل منفی کردن بورس در مدت ۳ سال رشد بیش از ۱۰ برابری قیمت تمام کالاها را در بر داشت و دارد امروز بازار سرمایه منفی است و فقط درجا می زند بشدت سهامداران و سرمایه انان دچاراسیب و بی ارزشی قرار گرفته است حق الناس نیست
ناشناس
يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
.... این مسئولین .باید ...
تحلیگر اقتصادی
Iran (Islamic Republic of)
يکشنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۲
از زمانیکه عشقی امده فساد در بورس دهها بلکه صدها برابر شده.خیلی راحت با دستکاری سهام اندک پس انداز مردم را که سالها بابت ان زحمت کشیدند صرفه جویی کردند نخوردند که در اینده اندک امیدواری داشته باشند ولی این مفسدان دولتی با بی رحمی و بیشرمی تمام با دستکاری در بازار پولهای مردم را به جیبهای گشاد خود و اطرافیان میریزند و زنگیهای زیادی را نابود کرده اند.اکثریت سهام هنوز یکچهارم یا یک پنجم قیمت خود در سال 99 هستند ولی تمام چیزهای دیگر رشد صدها بلکه هزار درصدی را طی 3-4 سال گذشته تجربه کردند.از طرف دیگر این امر باعث عدم اطمینان شده و مردم را به بازارهای سیاه ارز و سکه و ماشین و مسکن هدایت کرده و نهایتا موجب تورم صدها درصدی در جامعه شده است و متاسفانه فقط شعار در مورد حمایت از تولید داده شده ولی در عمل برعکس عمل شده است. امیدواریم خود هدا نسل مفسدین را از این مملکت بفوریت برکند شاید مردم بتوانند نفسی بکشند.