بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۳
تدابیر بانک توسعه تعاون برای اجرای مصوبات سفر‌های استانی رییس جمهور
مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت بانک تدابیر گسترده‌ای برای اجرای مصوبات سفر‌های استانی رییس جمهور در نظر دارد.
کد خبر : ۲۷۶۳۹۷

به گزارش بورس نیوز، محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه شورای معاونین بانک اظهار داشت: نقش آفرینی بانک توسعه تعاون در اجرای مصوبات سفر‌های استانی رییس جمهور و هیات دولت بسیار مهم است.

وی افزود: به شخصه تجربه رسیدگی به درخواست‌های مردمی سفر‌های استانی دولت طی ادوار گذشته و ساماندهی و رسیدگی به چند ده هزار نامه و درخواست را دارم، برنامه ریزی و رسیدگی بموقع به درخواست‌های مردمی می‌تواند در ارتقای رضایت عموم از اقدامات دولت تاثیرگذار باشد.

راه اندازی سامانه‌ها و امکان ثبت و پیگیری درخواست‌های مردمی باعث شده رسیدگی و ساماندهی درخواست‌ها با سطح کیفی امکان پذیر باشد و همکاران بانک توسعه تعاون نیز در مسیر پاسخگویی شفاف و سریع به درخواست‌های مردمی هدایت می‌شوند.

شیخ حسینی گفت: به واسطه اهمیت اقدامات بموقع در حوزه مصوبات سفر‌های استانی، مدیران و معاونین استان‌های چهار محال و بختیاری و کردستان به این جلسه دعوت شده اند تا به صورت حضوری هماهنگی‌ها و توصیه‌های لازم ارائه گردد.

مصوبات سفر‌های دور اول شامل پروژه‌های مهم و کلان عمرانی بوده است و مصوبات سفر‌های دور دوم مشتمل بر درخواست‌های خرد مردمی و گره‌گشایی از مشکلات عموم مردم است.

این مقام بانکی تاکید نمود: در هر یک از استان چهار محال و بختیاری و کردستان، یکی از همکاران مطلع در حوزه اعتباری وظیفه پاسخگویی و راهنمایی دقیق معرفی شدگان بر عهده دارد و معاون اعتباری استان نیز نظارت کافی را اعمال می‌نماید.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: بودجه مورد نیاز برای سهمیه بانک در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به معرفی شدگان از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی آماده است و راهنمایی کافی از سوی همکاران برای مراجعه معرفی شده به نزدیکترین شعبه انجام می‌شود، اعتقاد داریم گره گشایی از مشکلات مردم، برکت فعالیت بانکداری را بیشتر می‌کند و وجهه اجتماعی بانک توسعه تعاون را ارتقا می‌بخشد.

پرداخت تسهیلات خرد در استان‌های کمتر برخوردار باعث گسترش عدالت اجتماعی می‌شود و در راستای اهداف اجتماعی دولت خدمتگزار نیز هست، چرا که این استان‌ها به واسطه رشد اقتصادی کمتر، صلاحیت بالاتری برای بهره مندی از تسهیلات خرد و عمومی دارند.

در ادامه جلسه سید علی میرفخرایی رییس اداره کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون به گزارشی در خصوص کارگاه آموزشی مدیران ستادی و استانی بانک و نتایج نظرسنجی و دستاورد‌های این همایش ارائه کرد.

در ادامه جلسه که با حضور حسن شریفی-معاون مدیرعامل در امور عملیات بانکی، کریم میرزاخانی سرپرست معاونت مدیرعامل در امور استان‌ها و بازاریابی، محمد سلمانی-معاون مدیرعامل در امور مالی و پشتیبانی، محمد ذوالفقاری-سرپرست معاونت مدیرعامل در امور حقوقی، سید حسن حسینی مطلق سرپرست دفتر مرکزی حراست، احمد محمدی مدیر امور اعتباری، سجاد علی زاده سرپرست مدیریت امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و مدیریت عملکرد، رامین نجمی رئیس اداره کل سرمایه گذاری و محمد نخعی سرپرست معاونت طراحی و توسعه محصول اداره کل هوش کسب و کار و توسعه محصول همراه بود مسائلی از جمله افزایش سرمایه بانک و ثبت اطلاعات شرکت‌های زیر مجموعه در سامانه سماب مورد بحث و رسیدگی قرار گرفت.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر