بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۷
حضور صبا فولاد خلیج فارس در پنجمین نمایشگاه ملی فولاد ایران
شرکت صبا فولاد خلیج فارس در کنار دیگر شرکت‌های بزرگ معدنی و فولاد کشور در پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران، حضور یافت.
کد خبر : ۲۷۷۸۴۳

به گزارش بورس نیوز، پنجمین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران با محوریت ارائه نیاز‌ها و فرصت‌های بومی‌سازی و ساخت داخل، نیاز‌های فناورانه در زنجیره آهن و فولاد برگزار و شرکت صبا فولاد خلیج فارس نیز در کنار دیگر شرکت‌های بزرگ معدنی و فولاد کشور در این رویداد ملی و تخصصی حضور پیدا کرد.

میز تعمیق ساخت داخل در پنجمین دوره این رویداد شامل تفاهم نامه‌ها و قرارداد‌های داخلی سازی قطعات، تجهیزات، دانش فنی و فرایند‌های استراتژیک در فولاد و صنایع معدنی کشور می‌باشد.

اهداء جایزه ملی فولاد ایران و تقدیر از سازندگان داخلی برتر با حضور مقامات و مسئولین به همراه رونمایی از دستاورد‌های ساخت داخل و فناورانه زنجیره آهن و فولاد از دیگر برنامه‌های این جشنواره و نمایشگاه بود.

صبا فولاد خلیج فارس نخستین تولیدکننده بریکت گرم آهن اسفنجی (HBI) در ایران و از شرکت‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری است که در منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در بندرعباس قرار دارد.

رکورد تولید سالیانه این شرکت در پایان آذر ماه سال جاری با ثبت تولید بیش از یک میلیون و ۶۲ هزار تن بریکت گرم شکسته شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر