بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۱
در بیست و ششمین دوره برگزاری همایش شرکت‌های برتر ایران اعلام شد؛

صبا تامین رتبه نخست بازده فروش در بین ۵۰۰ شرکت برتر را کسب کرد 

صبا تامین رتبه نخست بازده فروش در بین ۵۰۰ شرکت برتر را کسب کرد 
گروه مالی صبا تأمین در بیست و ششمین دوره از رتبه بندی سالانه ۱۰۰ شرکت برتر کشور (IMI۱۰۰) موفق به کسب رتبه اول در بخش بیشترین «بازده فروش» در بین ۵۰۰ شرکت برای دومین سال متوالی شد.
کد خبر : ۲۷۸۰۴۱

به گزارش بورس نیوز، همزمان با آغاز بهمن ماه و به روزرسانی سالانه رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور، این هلدینگ توانست رتبه نخست «بازده فروش» را در میان ۵۰۰ شرکت برتر کشور از آن خود کند.

 براساس این گزارش گروه مالی صبا تأمین همچنین موفق شد تا رتبه نخست بیشترین سودآوری و بالاترین ارزش افزوده را در بین ۱۰۰ شرکت دوم همایش IMI۱۰۰ کسب کند.

همایش IMI۱۰۰ در این دوره از برگزاری خود در محل سالن همایش‌های صدا و سیما، میزبان وزیر امور اقتصاد و دارایی، وزارت صمت، مقامات اقتصادی و صنعتی کشور و مدیران شرکت‌های برتر ایران بود. در این همایش ضمن اعلام مهم‌ترین نتایج رتبه بندی ۵۰۰ شرکت بزرگ کشور، از شرکت‌های برتر و دارای رتبه ویژه تقدیر شد.

گفتنی است رتبه‌بندی شرکت‌های برتر کشور، امسال برای بیست و ششمین سال متوالی برگزار شد که بر اساس آن از سوی سازمان مدیریت صنعتی، شرکت‌های برتر براساس ۳۲ شاخص اصلی از جمله میزان فروش، ارزش افزوده، تعداد کارکنان، اشتغال، دارایی‌ها، بهره‌وری، صادرات و ... ارزیابی شدند. شاخص سود‌آوری و عملکرد، شاخص بهره وری، بهره‌وری کل، بهره‌وری کل عوامل، بهره‌وری نیروی انسانی، شاخص‌های صادرات، سرانه صادرات، رشد صادرات، رشد نقدینگی، شاخص بدهی و شاخص بازار از دیگر شاخص‌هایی هستند که در این رتبه‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.