بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
سه‌شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۹
جشنواره تقدیر از برترین های پروژه استقرار مدیریت دارایی های فیزیکی پتروشیمی بندرامام
انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام؛ مدیریت دارایی فیزیکی نحوه بکارگیری دانش برای قدرتمند بودن است و نتیجه آن پایداری، ایمنی و تولید ثروت است.
کد خبر : ۲۷۸۵۰۲

به گزارش بورس نیوز به نقل از روابط عمومی پتروشیمی بندرامام، جشنواره تقدیر از برترین‌های پروژه استقرار مدیریت دارایی‌های فیزیکی پتروشیمی بندرامام با حضور مدیرعامل، مدیران ارشد و کارکنان این شرکت در سالن همایش حکمت برگزار شد.

در این مراسم انصاری نیک مدیرعامل پتروشیمی بندرامام، ضمن تشکر از برگزاری این جشنواره عنوان کرد: «خیلی خوشحال هستم که به هر صورت این بستر فراهم شد و حرکت، باور و شناخت بیشتر در این زمینه بیشتر شد. بستری که دوستان قبلی شروع کرده بودن بالاخره کار‌ها و تلاش‌های گذشته قابل تقدیر بود. در هر صورت ما ادامه آن تلاش را داریم انجام میدهیم. از زیرساخت دوره‌های قبل استفاده می‌کنیم، ولی با سبک و باور‌های متفاوت تر، همراه با مشارکت پرشور و تمام عیار در بین همه سطوح شرکت اعم از مدیران، سرپرستان، متخصصان و همه کارکنان باهم این کار بزرگ انجام شد.

امید بخش‌تر هست با اعداد و ارقام در مدل آپ تایم که معیار کار می‌باشد و در این زمینه نمره ۷۱.۵ بدست بیاوریم و این هدف محقق بشود انشالله.»
نتیجه این کار در تمام واحدها، ادارات و ساختمان‌ها آثار دارایی‌های فیزیکی قابل رویت و ملموس دیده شود.

 مدیرعامل پتروشیمی بندرامام در ادامه افزود: «خیلی مهم است که این حرکت و برنامه، محتوا، بینش و هدف گذاری‌ها به تمام سطوح پایین‌تر نیز اطلاع رسانی و انتقال داده شود، لذا این حرکت باید با قدرت دنبال شود و در جای جای شرکت نهادینه گردد. هر وقت این پافشاری در این زمینه رخ داد نمره ۷۱.۵ به درستی نمایان خواهد شد که باعث الگو شدن پتروشیمی بندرامام می‌شود.»

ایشان با اشاره به بستر و ظرفیت‌های انسانی، دانشی و زیرساختی موجود گفتند: «مطمئنا” بندرامام این شایستگی را دارد که به بهترین شکل ممکن این حرکت را ادامه دهد.»
وی بیان کرد: «وقتی دارایی‌ها هدر نرود باعث افزایش ثروت شده و به مجموعه قدرت می‌دهد؛ لذا باید از منابع و دارایی‌های فیزیکی شرکت محافظت کنیم تا بتوانیم از هدرروی و بروز اتفاقات ناگوار جلوگیری بعمل آوریم»

در انتهای برنامه نیز از نفرات برتر مدیریت‌ها و گروه‌هایی که در پروژه استقرار مدیریت دارایی‌های فیزیکی پتروشیمی بندرامام تلاش کرده بودند تندیس و لوح تقدیری اهدا شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.