بورس‌نیوز، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۱
ماموریت «افق کوروش» برای «زمین پاک»
شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در راستای صیانت از طبیعت و با شعار «برای زمین پاک» پروژه «پاکسازی محیط زیست» را از استان هرمزگان کلید زد.
کد خبر : ۲۷۹۲۸۱


به گزارش بورس‌نیوز،«پاکسازی محیط زیست» به عنوان یکی از پروژه‌های در دست اجرای شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، در راستای عمل به «تعهدات مسئولیت اجتماعی این شرکت» و با هدف «توسعه پایدار»، در استان هرمزگان آغاز شد.
بر این اساس پرسنل فروشگاهی و ستادی این شرکت در استان هرمزگان، در روز ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۲، با حضور در جنگل هرای ساحل بندرعباس، نسبت به پاکسازی محلی به وسعت یک کیلومتر، اقدام کردند.

افق کوروشی‌ها ضمن ابراز خرسندی از اجرای این پروژه و آغاز آن از استان هرمزگان، اعلام کردند که امیدواریم چنین طرح‌هایی با هدف فرهنگسازی برای داشتن زمینی پاک، حفظ محیط زیست و کاهش سطح آلودگی‌ها در کل کشور تداوم یابد.


افق کوروش، «پاکسازی محیط زیست» را به عنوان یکی از تعهداتش در حوزه مسئولیت اجتماعی دانسته و معتقد است که این اقدام علاوه بر ایجاد فضایی عاری از آلودگی، در تقویت فرهنگ پاکیزه نگه داشتن طبیعت و توسعه پایدار در کشور، تاثیر بسزایی خواهد داشت.

«آلودگی پلاستیکی»؛ به‌ویژه در سواحل و دریاها، جان صد‌ها گونه جانوری، اعم از ماهیان و پرندگان را به خطر انداخته است؛ موضوعی که باید با جدیت مورد توجه قرار گیرد تا بتوان از افزایش آن جلوگیری کرد.

پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
اخبار مرتبط
رکورد مقدار فروش فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش مقدار فروش ؛

"افق" رویداد سودآوری

ارسال نظر