بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۲۳
حفظ منافع سهامداران با مولدسازی در کنار واگذاری/ بازار سرمایه ستون اقتصاد کشور است
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند گفت: امیدوار هستیم امسال بازار سرمایه جایگاه مناسبی را نسبت به سال گذشته پیدا کند. همان طور که گفتیم بازار سرمایه ستون اقتصاد کشور بوده و باید به قوام آن فکر کنیم.
کد خبر : ۲۷۹۸۵۰


سعید فائقی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه دماوند در گفتگو با بورس نیوز، درخصوص عملکرد سال ۱۴۰۲ اظهار کرد: اگر بخواهیم به عملکرد شرکت امتیاز دهیم، امتیاز ۱۴ را به آن می‌دهیم.

وی درباره برگزاری مجمع شرکت سرمایه گذاری آتی دماوند ادامه داد: باتوجه به عملکرد شرکت می‌دانستیم که سهامداران رضایت نسبی داشته باشند. همچنین ما با توجه به تلاطمات بازار سرمایه سعی کرده بودیم که روند منطقی را داشته باشیم. به جز فقط در یک مقطع که "شیران" را به فروش گذاشته بودیم سهام "وآتی" نوسان قیمت داشت. اما میانگین قیمت در بازار سرمایه و سود تقسیم شده توانست رضایت نسبی سهامداران را برآورده کند.

فائقی با اشاره به برنامه‌های آتی این شرکت گفت: ما طبق قوانین کشور باید فروش را انجام دهیم. باید شرکت‌های تابعه را واگذار کنیم. اما این کار را طوری برنامه ریزی کردیم تا در عین واگذار کردن، بتوانیم با درآمد حاصله ارزش افزوده مناسبی کسب کنیم. همچنین، با نگاه به آینده بتوانیم مجموعه‌ای داشته باشیم تا سود مناسبی برای سهامداران به ارمغان بیاوریم. این برنامه را ادامه خواهیم داد. یعنی مولدسازی در کنار واگذاری تا بتوانیم منافع سهامداران را حفظ کنیم.

مدیرعامل "وآتی" گفت: امیدوار هستیم امسال بازار سرمایه جایگاه مناسبی را نسبت به سال گذشته پیدا کند. همان طور که گفتیم بازار سرمایه ستون اقتصاد کشور بوده و باید به قوام آن فکر کنیم. ما نیز سعی می‌کنیم به نسبت سرمایه خود، این کار را انجام دهیم.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر