بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۸:۰۴
با حضور مدیران و کارشناسان خبره بانک تجارت محقق شد؛

حضور فعال و پرقدرت بانک تجارت در نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش

حضور فعال و پرقدرت بانک تجارت در نمایشگاه صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش
بانک تجارت در سالن 44B بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش پذیرای مدیران، فعالان و بازدیدکنندگان این صنایع است.
کد خبر : ۲۸۰۷۵۱
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش از روز‌های چهارشنبه نوزدهم لغایت شنبه بیست‌ودوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ با حضور فعالان و این صنعت در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

بانک تجارت به‌عنوان یکی از بازیگران و حامیان اصلی این صنعت، با تجربه و سابقه‌ای دیرینه در پشتیبانی و همراهی با صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، امسال نیز همچون سال‌های گذشته حضوری فعال در این رویداد مهم بین‌المللی دارد.

مدیران و کارشناسان خبره و آشنا به دغدغه‌های فعالان صنعت پیشرو و کلیدی نفت، گاز و پتروشیمی، در غرفه این بانک واقع در طبقه فوقانی سالن ۴۴B به معرفی محصولات و خدمات تخصصی و کارآمد بانک تجارت می‌پردازند.

بانک تجارت در مسیر بی‌انت‌های خدمت و به‌ویژه در سال‌های اخیر با ارائه راهکار‌های نوین مالی از جمله «تأمین مالی زنجیره تأمین» و همچنین طراحی محصولات نو از جمله تأمین نو، کسب‌نو و کالانو سعی داشته با نگاهی جامع، دغدغه‌ها و نیاز‌های تمامی ذینفعان صنایع گوناگون به‌ویژه صنعت نفت و مشتقات آن را پوشش داده و روی دیگری از خدمات بانکی و مالی را برای مشتریان خود به نمایش گذارد.

پشتیبانی از بزرگترین طرح‌های پتروشیمی و پالایشگاهی، گشایش انواع اعتبارات اسنادی، صدور ضمانت‌های گوناگون بانکی و ارائه خدمات کارگشای ارزی و بین‌المللی در بیش از چهار دهه همراهی با شرکت‌های فعال در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور تنها گوشه‌ای از خدمات گسترده بانک تجارت به اقتصاد کشور به شمار می‌رود.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر