بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
چهارشنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۵
دیدار مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران با استاندار آذربایجان شرقی
روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳، دکتر عبدالامیر باروتکوب مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران با دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر : ۲۸۰۸۲۴
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، 
مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران در این دیدار با اشاره به اهمیت جایگاه و نقش تولید در شکوفای اقتصاد کشور گفت که مجموعه برند معظم «پگاه» با توفیقات بسیار خوبی در زمینه تحقق مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی به ویژه در بحث تأمین و حفظ امنیت غذایی مردم و همچنین دانش بنیان نمودن صنعت، گامی بلند در جهت «جهش اقتصادی» برداشته است و این مهم توانسته علاوه بر خودکفایی محصولات لبنی کشور، به صادرات غیر نفتی نیز کمک نماید.

مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت‌های چشمگیر صنایع شیر ایران (پگاه) این مهم را یک حرکت جهادی در راستای شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» عنوان کرد و ابراز امیدواری نمود با توسعه کارخانه پگاه آذربایجان شرقی و احداث منطقه کشت و صنعت سراب، بتوانیم به شکوفایی اقتصاد منطقه با مشارکت مردم کمک نماییم و در زمینه تأمین منابع استانی برای تحقق این امر نیز اعلام آمادگی کرد.
شایان ذکر است این دیدار با حضور محمد علی کارگر مطلق معاونت تحقیق و توسعه و هماهنگی تولید، حسن زنوزی معاون هماهنگی و امور شرکت ها، علی بازگیر مدیر حسابرسی مدیریت صنایع شیر ایران (پگاه) و سید جلال هاتف مدیرعامل پگاه آذربایجان شرقی انجام شد.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر