بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۹:۱۳
پیام تبریک مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان درپی صعود تیم بسکتبال بانوان به لیگ برتر
در پی صعود تیم بسکتبال بانوان فولاد هرمزگان به لیگ برتر کشور، مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی کسب این موفقیت را به مردم شهر بندرعباس، کارکنان شرکت فولادهرمزگان، بازیکنان، کادر مدیریتی و مربیان پرتلاش و با غیرت و هواداران پرشور و علاقمند این تیم، و خانواده‌های شریف‌شان تبریک گفت.
کد خبر : ۲۸۱۵۳۳
نویسنده :
مینا علیزاده

به گزارش بورس نیوز، در پی صعود تیم بسکتبال بانوان فولاد هرمزگان به لیگ برتر کشور، مدیرعامل این شرکت با صدور پیامی کسب این موفقیت را به مردم شهر بندرعباس، کارکنان شرکت فولادهرمزگان، بازیکنان، کادر مدیریتی و مربیان پرتلاش و با غیرت و هواداران پرشور و علاقمند این تیم، و خانواده‌های شریف‌شان تبریک گفت. در این پیام آمده است:

به نام خدا
راهیابی تیم بسکتبال بانوان فولادهرمزگان به لیگ برتر بسکتبال کشور، موجی از شادی و مسرت را برای مردم عزیز استان هرمزگان و کارکنان شرکت فولاد هرمژگان به ارمغان آورد.

در اینجا لازم است تا تبریک مضاعف برای راهیابی تیم بسکتبال بانوان محترم شرکت فولاد هرمزگان را اعلام کنم؛ چراکه بانوان محترم تیم فولادهرمزگان نشان داده‌اند که هم در زندگی و هم در میادین ورزشی پابه‌پای مردان به سمت پیشرفت و ترقی گام برمی‌دارند و همواره در تلاش برای رساندن فولاد هرمزگان به جایگاه واقعی چه در جبهه صنعت و اقتصاد و چه در میادین ورزشی محکم و استوار بوده‌اند.
این موفقیت را به خواهران گرامی تیم بسکتبال فولاد هرمزگان تبریک می‌گویم.

عطاالله معروفخانی_ مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
برترین فولادساز سال ۱۴۰۲ که بود؟

"فخاس"، پرچم‌دار رشد میان فولادسازان 

معرفی برترین های بورس کالا در بازار فیزیکی
بر اساس ارزش فروش شرکت ها اتفاق افتاد؛

معرفی برترین های بورس کالا در بازار فیزیکی

ارسال نظر