بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
دوشنبه ۰۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۲۱
دعوت از سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سيمان اردستان با نماد "اردستان" در شانزدهم تیرماه برگزار خواهد شد.
کد خبر : ۲۸۲۳۶۳

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سیمان اردستان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۱:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ در استان اصفهان، شهر اردستان به آدرس در محل کارخانه سیمان اردستان واقع در کیلومتر ۶۵ جاده اصفهان اردستان برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران حقیقی می‌توانند با دردست داشتن مدارک شناسایی و وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان سهام با همراه داشتن وکالت نامه رسمی و مدارک شناسایی و همچنین نماینده/ نمایندگان قانونی اشخاص حقوقی بهمراه اصل نامه نمایندگی به همراه مدارک شناسایی می‌توانند یک ساعت قبل از شروع مجمع به محل برگزاری جلسه کارخانه سیمان اردستان برگ ورود به جلسه را دریافت نمایند. همچنین سهامداران محترم و ذینفعان بازار می‌توانند به صورت برخط از طریق تار نمای webinar.ardestancement.com در جریان جلسه قرار گیرند.

اشتراک گذاری :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.