بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۴
در بیستمین روز ماه جاری؛

نشست سهامداران "سامان"

نشست سهامداران
مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک سامان با نماد "سامان" روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ برگزار می‌گردد.
کد خبر : ۲۸۲۴۹۶

به گزارش بورس‌نیوز، آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بانک سامان، برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ منتشر شد.

بر اساس این آگهی از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت شده است تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۰:۰۰ روز چهار شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ در استان تهران، شهر تهران به آدرس مجموعه فرهنگی، ورزشی و تفریحی تلاش واقع در خیابان ولیعصر (عج)، نرسیده به چهارراه پارک وی برگزار می‌شود، حضور بهم رسانند.

استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره از جمله دستورات این جلسه است.

سهامداران عزیز همراه داشتن کارت شناسایی معتبر یا کارت ملی، وکالتنامه و معرفی نامه (برای وکلا یا نمایندگان سهام داران) برای ورود به جلسه الزامی است. همچنین پخش زنده برگزاری مجمع از طریق بستر ایجادشده به نشانی www.sb۲۴.ir در دسترس خواهد بود و سهامدارن محترم می‌توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۲۲۳۳۰۰۰۰-۰۲۱ داخلی‌های ۳۷۲۰ و ۳۷۲۱ و ۳۷۲۹ اداره امورسهام بانک سامان تماس حاصل فرمایند.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.