بورس‌نیوز(بورس‌خبر)، قدیمی ترین پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

      
شنبه ۰۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۹
بخوانیم از عملکرد "پترول" در نخستین ماه دوره مالی؛

رشد یک هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های غیربورسی "پترول" 

رشد یک هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های غیربورسی
این شرکت دوره مالی منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ خود را با قدرت پشت سرگذاشته و در این ماه به عنوان اولین ماه سال مالی جدید خود موفق به تحقق بهای تمام شده مجموع سرمایه‌گذاری‌ها خود به مبلغ ۷ هزار و ۵۸۲ میلیارد تومان شده است.
کد خبر : ۲۸۲۵۴۹
نویسنده :
علی وکیلی مقدم

به گزارش بورس‌نیوز؛ شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به خرداد‌ماه از رشد ۱۵ درصدی جمع بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های خود در مقایسه با دوره اردیبهشت‌ماه سال جاری خبر داده است.

رشد یک هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های غیربورسی

همانطور که در مرور گزارش عملکرد ماهانه "پترول" در ماه گذشته گفتیم، این شرکت دوره مالی منتهی به اردیبهشت‌ماه سال ۱۴۰۳ خود را با قدرت پشت سرگذاشته و در این ماه به عنوان اولین ماه سال مالی جدید خود موفق به تحقق بهای تمام شده مجموع سرمایه‌گذاری‌ها خود به مبلغ ۷ هزار و ۵۸۲ میلیارد تومان شده است.

رشد یک هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های غیربورسی

عمده محل سرمایه‌گذاری‌های شرکت گروه سرمایه گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج فارس نزد شرکت‌های غیربورسی بوده است که با افزایش بیش از یک هزار میلیارد تومانی بهای تمام شده سرمایه‌گذاری‌های غیربورسی خود به سطح ۴ هزار و ۶۴۳ میلیارد تومانی رسیده است.

رشد یک هزار میلیارد تومانی سرمایه‌گذاری‌های غیربورسی

سرمایه‌گذاری‌های "پترول" نزد شرکت‌های پذیرفته در سازمان بورس و اوراق بهادار به بهای تمام شده ۲ هزار و ۹۱۹ میلیارد تومان، همچون اردیبهشت ماه ثابت مانده است. عمده سرمایه گذاری‌های "پترول" در صنعت «محصولات شیمیایی» نزد ۱۴ شرکت بورسی می‌شود، اقدام به سرمایه‌گذاری کرده است و ۳۹ درصد کل سرمایه‌گذاری‌های خود را در این بخش متمرکز کرده است. 
پایان مطلب

اشتراک گذاری :
برچسب ها :
ارسال نظر
خبرنامه
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
نظرسنجی
به نظر شما دولت چهاردهم باید کدام یک از موارد زیر را در اولویت کاری خود قرار دهد.