با حضور معاون علمي و فناوري رئيس جمهور، مديرعامل شستا و مديرعامل هلدينگ صدر تامین برگزار شد؛

مراسم افتتاح شتابدهنده صدر فردا

مراسم افتتاح شتابدهنده صدر فردا با حضور سورنا ستاري، معاون علمي و فناوري رئيس جمهور ،محمد رضواني فر، مديرعامل شستا و غلامرضا سليماني مديرعامل هلدينگ صدر تامين در حال برگزاري است.
مدیر تأمین مالی گروه مالی فیروزه در گفت‌وگو با بورس نیوزمطرح کرد: 

"زیان انباشته" «صفر و یک» پذیرش استارتاپ‌ها

سود‌آوری و نداشتن زیان انباشته از موارد بسیار با اهمیت پذیرش شرکت‌ها در بازار‌های دوگانه فرابورس بوده و در طول تاریخ تنها دو شرکت با زیان انباشته پذیرش شدند. با نگاهی به دستورالعمل جدید که اسفند ماه سال گذشته منتشر شد، موضوع «نداشتن زیان انباشته» مسکوت ماند؛ با این حال تجربه نشان داده است که پذیرش شرکت با این ویژگی مورد قبول هیئت پذیرش نبوده است.
 چارچوب رتبه‌بندی امنیتی اپلیکیشن‌ها 
با همکاری پلیس فتا و سازمان فناوری اطلاعات صورت گرفت:

 چارچوب رتبه‌بندی امنیتی اپلیکیشن‌ها 

در جهت ارزیابی و رتبه بندی اپلیکیشن‌ها از نظر امنیت و حفظ حریم خصوصی کاربران، پلیس فتا و سازمان فناوری اطلاعات به همکاری پرداختند.
استقبال پرشور از عرضه‌اولیه
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکیدکرد:

استقبال پرشور از عرضه‌اولیه "استارت‌آپ‌ها"

عرضه اولیه کسب‌و‌کارهای اینترنتی موفق می‌تواند سرمایه‌گذاران جدیدی را جذب این بازار کند و حدود ۲۵۰ شرکت استارت‌آپی متقاضی پذیرش و ورود به بازارسرمایه هستند.
تحلیل رفتار کاربران بر اساس گزارش فصلی کافه بازار

تحلیل رفتار کاربران بر اساس گزارش فصلی کافه بازار

در گزارش فصلی کافه بازار، بازی و فیلترشکن قوی جزو پرجست‌وجوترین برنامه‌هایی بود که کاربران ایرانی به سراغ آنها رفته بودند. این گزارش نشان می‌دهد که خریداران دسته‌های بازی افزایش پیدا کرده‌اند و جست‌وجوی پیام‌رسان‌های داخلی در فصل پاییز برای اولین بار جزو ۲۰ جست‌وجوی پرطرفدار قرار گرفته که البته این رفتار ممکن است تحت تأثیر قطعی اینترنت در ماه آبان باشد.