استفاده از دکتر ساینا برای استارتاپ‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی همراه شد
در پی شیوع و پیک پنج کرونا؛

استفاده از دکتر ساینا برای استارتاپ‌ها با تخفیف ۵۰ درصدی همراه شد

دکتر ساینا در پی مسئولیت اجتماعی خود و به عنوان استارتاپ حوزه مشاوره آنلاین پزشکی تصمیم گرفته در قالب طرحی با عنوان «تا سلامتی در کنار هم» با تخفیف ۵۰ درصدی میزبان تمام نیرو‌های انسانی اکوسیستم استارتاپی ایران باشد.
«دکتر نکست» و چشم‌انداز ثبت یک میلیون ویزیت در روز
در گفت‌وگو با سعید طاهری مدیر عامل «دکتر نکست» مطرح شد؛

«دکتر نکست» و چشم‌انداز ثبت یک میلیون ویزیت در روز

روز پنج شنبه، نهم بهمن ماه نشست رونمایی رسمی از پلتفرم هوشمند و یکپارچه پرونده الکترونیک پزشکی «دکتر نکست» (DRNEXT) با حضور تعدادی از پزشکان، مدیران کلینیک‌های درمانی، متخصصین حوزه‌های پزشکی و علاقه‌مندان به حوزه‌های الکترونیک و اهالی رسانه‌های گروهی برگزار شد.
چطور یک سرور مناسب برای استارت آپ انتخاب کنیم؟

چطور یک سرور مناسب برای استارت آپ انتخاب کنیم؟

در هر تجارت مدرن یا استارت آپ زمانی فرا می‌رسد که شما نیاز به انتخاب یک سرور دارید. همان طور که شرکت‌های استارت آپی رشد می‌کنند، نیاز‌های آن‌ها هم افزایش می‌یابد و به اشتراک گذاشتن فایل‌ها به یک مشکل تبدیل می‌شود.
آشنایی با نقشه راه استارت‌آپ
همایش «نقشه راه استارت‌آپ» در ماه جاری برگزار می‌شود؛

آشنایی با نقشه راه استارت‌آپ

انجمن علمی دانشکده صنایع دانشگاه صنعتی امیرکبیر، همایش «نقشه راه استارت‌آپ» را برگزار می‌کند.
دریافت تندیس مشتری‌مداری
افتخاری دیگر برای برند هوپو؛

دریافت تندیس مشتری‌مداری

 در دومین دوره برگزاری جشنواره ملی یکصد واحد مشتری‌مدار، براساس رای هیات داوران، «هوپو» به‌عنوان یکی از صد سازمان برتر مشتری‌مدار کشور انتخاب شد و خانم الناز خراسان‌زاد، به نمایندگی از هلدینگ شانا کاسپین و برند هوپو، برای اولین بار مفتخر به دریافت این تندیس شد.
با حضور معاون علمي و فناوري رئيس جمهور، مديرعامل شستا و مديرعامل هلدينگ صدر تامین برگزار شد؛

مراسم افتتاح شتابدهنده صدر فردا

مراسم افتتاح شتابدهنده صدر فردا با حضور سورنا ستاري، معاون علمي و فناوري رئيس جمهور ،محمد رضواني فر، مديرعامل شستا و غلامرضا سليماني مديرعامل هلدينگ صدر تامين در حال برگزاري است.
مدیر تأمین مالی گروه مالی فیروزه در گفت‌وگو با بورس نیوزمطرح کرد: 

"زیان انباشته" «صفر و یک» پذیرش استارتاپ‌ها

سود‌آوری و نداشتن زیان انباشته از موارد بسیار با اهمیت پذیرش شرکت‌ها در بازار‌های دوگانه فرابورس بوده و در طول تاریخ تنها دو شرکت با زیان انباشته پذیرش شدند. با نگاهی به دستورالعمل جدید که اسفند ماه سال گذشته منتشر شد، موضوع «نداشتن زیان انباشته» مسکوت ماند؛ با این حال تجربه نشان داده است که پذیرش شرکت با این ویژگی مورد قبول هیئت پذیرش نبوده است.