تعداد بازدید : ۲۲۸۰
کد خبر : ۱۶۶۹۷۴
۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳

در آخرین روز معاملاتی هفته، حدود 326 میلیون اوراق بهادار در بازارهای فرابورس مورد داد و ستد قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی فرابورس ایران، معاملات 20 مرداد‌ماه 1395 فرابورس با خرید و فروش 325 میلیون و 110 هزار ورقه بهادار در 29 هزار و 187 نوبت به ارزش یک هزار و 589 میلیارد و 140 میلیون ریال به پایان رسید.

آیفکس در ساعات آغازین فعالیت بازار 4 واحد بالا رفت اما پس از آن رو به کاهش گذاشت و در پایان با حدود یک واحد افت نسبت به دیروز روی عدد 817 واحد توقف کرد.

در بازار اول 53 میلیون ورقه بهادار به ارزش 138 میلیارد ریال داد و ستد شد و 156 میلیون ورقه بهادار به ارزش 367 میلیارد و 610 هزار ریال در بازار دوم مورد معامله قرار گرفت.

بیشترین حجم معاملات روز جاری متعلق به ریل پرداز سیر با معامله 61 میلیون و 620 هزار سهم بود و بیشترین ارزش معاملات در نماد پالایش نفت تهران به ارزش 97 میلیارد و 710 میلیون ریال رقم خورد.

همچنین سهام صنایع نسوز توکا، آتیه داده پرداز و دارو سازی کاسپین تامین بیشترین افزایش قیمت و سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب، پالایش نفت لاوان و زغال سنگ پروده طبس بیشترین کاهش قیمت را در روز جاری تجربه کردند.

بیشترین حجم و ارزش معاملات بازار اوراق با درآمد ثابت نیز مربوط به اسناد خزانه اسلامی در نماد "اخزا3" به ارزش 79 میلیارد ریال بود؛ در عین حال ارزش معاملات روزانه در نمادهای مختلف اسناد خزانه اسلامی به رقم760 میلیارد ریال رسید. بالاترین حجم معاملات ‏ETF‏ هم در صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد آفرین پارسیان با خرید و فروش 2 میلیون و 580 هزار سهم انجام شد.

این گزارش می‌افزاید، امروز اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در اغلب نمادها با کاهش قیمت مواجه و هر ورقه آن در بازه 927 تا 998 هزار ریال مبادله شد. بیشترین افت قیمت هم مربوط به نماد (تسه9309) آذر‌ 93 بود.

گفتنی است طی امروز، نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب و حق تقدم آن پس از ارائه اطلاعات پیش‌بینی، نماد معاملاتی شرکت سرمایه‌گذاری اعتلاء البرز پس از برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام در خصوص افزایش سرمایه و اعمال تصمیمات مجمع مذکور در سامانه معاملاتی و نماد معاملاتی سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود پس از ارائه اطلاعات پیش‌بینی، بازگشایی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: