کد خبر : ۱۸۶۱۶۰
معاون سازمان خصوصی‌‌سازی خبر داد:
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
معاون برنامه‌ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌‌سازی گفت: ۱۳ میلیون روستایی و عشایر مشمول دریافت این سود می‌شوند و مجموع واریزی به حساب آنها یک هزار و یکصدمیلیارد تومان است.

به گزارش بورس نیوز، داود خانی اظهار کرد: ۱۳ میلیون روستایی و عشایر مشمول دریافت این سود می‌شوند و مجموع واریزی به حساب آنها یک هزار و یکصدمیلیارد تومان است.

به گفته وی، در مرحله نخست حدود پنج میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از افراد زیر پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی به تدریج سود سهام عدالت خود را دریافت کردند که ارزش این میزان سود حدود ۸۵۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود.

خانی اضافه کرد: روستاییان و عشایر سراسر کشور که مشمول دریافت سهام عدالت می‌شوند در صورتی دریافت نکردن سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۵ شرکت‌های سرمایه‌پذیر، این مبلغ را به همراه سود عملکرد سال مالی ۱۳۹۶ به طور یکجا می‌گیرند.

معاون برنامه‌ریزی، توسعه و منابع انسانی سازمان خصوصی‌‌سازی گفت: واریز سود سهام عدالت روستاییان و عشایر مطابق با سود دریافتی از شرکت‌های سرمایه‌پذیر با اولویت بانک‌هایی مانند ملی، صادرات، کشاورزی و پست بانک انجام می‌شود که شعبه‌های بیشتری در روستاها دارند.

وی افزود: سود سهام عدالت دیگر مشمولان سهام عدالت از جمله کارگران فصلی و ساختمانی نیز به صورت تدریجی تا پایان سال به حساب آنان واریز می‌شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کوثر " آماده برگزاری مجمع می شود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه کوثر در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ برگزار خواهد شد.

" غنوش " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت نوش مازندران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع

تقسیم سود ۷۰۰ ریالی در مجمع " کدما "

مجمع عمومی شرکت معدنی دماوند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ برگزار شد.

" کرمان " در نخستین روز آذر به مجمع می رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سرمايه گذاري توسعه و عمران استان کرمان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
پمپ بنزین‌های بسته تا دقایقی دیگر باز می‌شوند
سخنگوی وزارت نفت: برخی پمپ‌بنزین‌ها با از مدار خارج شدن شبکه هوشمند، خودشان اقدام به توقف عرضه بنزین کرده‌اند که این جایگاه‌ها تا دقایقی دیگر برای عرضه بنزین آزاد در مدار قرار می‌گیرند.