تعداد بازدید : ۶۴۵
کد خبر : ۱۸۸۵۷۰
برای ساماندهی بازار گوشت انجام شود؛
۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: باید با اعمال تدابیری خاص با توجه به نیاز بازار داخلی به گوشت قرمز از قاچاق دام زنده جلوگیری شود.

به گزارش بورس نیوز، احمد صفری در خصوص توزیع گوشت در تعاونی‌های کارکنان لشگری و کشوری، گفت: روز گذشته در دیدار با وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد همانند گذشته گوشت قرمز در اختیار تعاونی مصرف کارکنان لشگری و کشوری قرار بگیرد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با واردات گوشت قرمز و جلوگیری از خروج غیرقانونی دام زنده از کشور شرایط بازار این محصول ساماندهی و کنترل می‌شود، ادامه داد: باید با اعمال تدابیری خاص با توجه به نیاز بازار داخلی به گوشت قرمز از قاچاق دام زنده جلوگیری شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در خصوص اینکه چگونه می‌توان در استان‌های مرزی از قاچاق دام زنده جلوگیری کنیم، تصریح کرد: متاسفانه سهوا و یا عمدا اجازه داده می‌شود تا دام زنده از مرزهای کشور قاچاق می‌شود، نمی‌توان دام زنده را به راحتی از مرز عبور داد.

صفری با تاکید بر اینکه آمار دریافتی ما از میزان قاچاق دام زنده بسیار بالا و دردناک است، عنوان کرد: علی رغم نیاز بازار داخلی کشور به دام زنده و گوشت قرمز دام مولد به صورت قاچاق از کشور خارج می‌شود در این خصوص به نهاد ریاست جمهوری، مبارزه با قاچاق کالا و ارز و نهادهای انتظامی و نظامی تذکراتی داده شده است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس دهم در پایان با بیان اینکه ناهماهنگی بین برخی از دستگاه‌ها موجب شد تا در زمینه قیمت گوشت مرغ نیز شاهد افزایش نجومی قیمت باشیم، خاطرنشان کرد:با افزایش قیمت گوشت قرمز مردم برای تامین نیاز خود به سمت خرید گوشت سفید حرکت کرده‌اند که در حال حاضر قیمت مرغ نیز نجومی شده است بنابراین مسئولان مربوطه با اعمال برنامه‌ریزی‌ باید به دنبال کاهش قیمت‌ها باشند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: