تعداد بازدید : ۶۴۹
کد خبر : ۱۹۲۴۸۱
معاون برنامه‌ریزی وزارت نفت:
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸
معاون برنامه‌ریزی وزارت نفت گفت: پژوهشگاه صنعت نفت باید به پژوهش‌های توسعه‌ای و کاربردی اهمیت داده و از آنجا که نتایج این‌گونه پژوهش‌ها در درازمدت به دست خواهد آمد، باید مخاطبان را در هر مرحله از نتیجه کار مطلع کند.

پژوهشگاه صنعت نفت به پژوهش‌های توسعه‌ای اهمیت دهد

به گزارش بورس نیوز، هوشنگ فلاحتیان روز گذشته در بازدید از پژوهشگاه صنعت نفت اظهار کرد: پژوهشگاه کاملا آمادگی دارد نیازهای صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را برطرف کرده و لازم است مدیران بخش‌های مختلف، مطالبات خود را به پژوهشگاه اعلام کنند.

وی افزود: پژوهشگاه قادر است قطب پژوهشی و علمی در بخش‌های متعدد باشد و مسیر دستیابی به خودکفایی را در بخش‌های مختلف هموار کند.

معاون وزیر نفت بیان کرد: فعالیت‌های پژوهشگاه در زمینه دستیابی به فناوری‌های نوین، ساخت تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و احداث پایلوت‌هایی را که قادر است در مقیاس بزرگ‌تر در آینده توسعه یابد، می‌تواند راهگشا باشد.

وی ادامه داد: پژوهشگاه صنعت نفت باید به پژوهش‌های توسعه‌ای و کاربردی اهمیت داده و از آنجا که نتایج این‌گونه پژوهش‌ها در درازمدت به دست خواهد آمد، باید مخاطبان را در هر مرحله از نتیجه کار مطلع کند.

معاون برنامه‌ریزی وزارت نفت گفت: مشارکت با واحدهای صنعتی که قابلیت کاربردی کردن فناوری‌های پژوهشگاه را دارند در دستور کار قرار دارد.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.