کد خبر : ۱۹۳۱۳۰
در مهرماه سال جاری برگزار می شود؛
۰۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۹
سرپرست ایمنی و آتش نشانی اداره کل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت گفت: در این دوره از رقابت‌ها چهار گروه منتخب آتش‌نشان از چهار شرکت اصلی و در مجموع ۱۶ تیم ارزیابی خواهند شد و ارزیابی این تیم‌ها با قدردانی از نفرات برتر پایان می‌یابد.

به گزارش بورس نیوز، مهدی باستان، اظهار کرد: چهارمین دوره ارزیابی عملیاتی تخصصی آتش‌نشانان وزارت نفت، چهارم تا هفتم مهرماه سال جاری به میزبانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این دوره از رقابت‌ها چهار گروه منتخب آتش‌نشان از چهار شرکت اصلی و در مجموع ۱۶ تیم ارزیابی خواهند شد که هم‌زمان با هفتم مهرماه، روز ملی آتش‌نشانی، ارزیابی این تیم‌ها با قدردانی از نفرات برتر پایان می‌یابد.

سرپرست ایمنی و آتش نشانی اداره کل بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل وزارت نفت ادامه داد: آمادگی آتش‌نشانان از اهمیت زیادی برخوردار بوده و به همین علت این ارزیابی در سال‌های فرد بین شرکت‌های تابع و بهره‌بردار چهار شرکت اصلی و سال‌های زوج میان منتخبان شرکت‌های اصلی و از سوی اداره کل اچ‌اس‌یی و پدافند غیرعامل وزارت نفت برگزار می‌شود.

باستان گفت: در این دوره ۱۶ تیم به ارزیابی وزارت نفت راه پیدا می‌کنند. این ارزیابی سبب افزایش آمادگی آتش‌نشانان در رویارویی با شرایط اضطراری و حوادث، با توجه به وظایف محوله خواهد شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع

سود ۱۲۰۰ ریالی مجمع "سدشت" در جیب سهامداران

مجمع عمومی شرکت سیمان دشتستان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
مجمع

مجمع "بگیلان" ۶۱۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت توسعه مسیر برق گیلان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ برگزار شد.
دورهمی

دورهمی "وسبحان" با چاشنی افزایش سرمایه

مجمع فوق العاده شرکت سرمايه گذاري سبحان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "خفنر" بخوانند

شرکت فنرسازی خاور از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.