تعداد بازدید : ۴۵۴
کد خبر : ۱۹۴۴۷۶
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۱
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: آثار منفی وجود خانه‌های خالی از سکنه در کشور از طرف دیگر بر اساس سرشماری سال ۹۵، حدود ۲۴ میلیون خانوار در کشور وجود دارد، حال تعداد مسکن دارای سکنه حدود ۲۲ میلیون خانه است.
به گزارش بورس نیوز، سیدابوالفضل موسوی بیوکی درخصوص برنامه‌ریزی دولت برای اجرای طرح ملی مسکن، گفت: در وضعیت فعلی بر اساس برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی قرار است که تا پایان دولت دوازدهم، حدود ۴۰۰ هزار مسکن جدید تولید شود، حال نکته مهم و قابل توجه اینجاست که ۲۰۰ هزار واحد از این مساکن در شهر‌های جدید ساخته خواهد شد.

وی افزود: امیدوارم برنامه وزارت راه و شهرسازی در اجرای طرح ملی مسکن اجرا شود. در صورت اجرای این برنامه‌ها می‌توان گفت که دولت توانسته در بازار مسکن نقش آفرینی کند.


نماینده مردم یزد و صدوق در خانه ملت ادامه داد: شهر‌های جدید تنها در ۱۷ منطقه ایجاد شده‌اند و این شهر‌ها تنها در حاشیه پایتخت و برخی کلانشهر‌ها ایجاد شده و در سطح کشور گسترده نیستند. به همین دلیل با اجرای برنامه وزارت راه، ۵۰ درصد از این پروژه‌ها در شهر‌های خاص به ویژه تهران عملیاتی شده و دیگر شهر‌ها عملا از برنامه دولت کنار گذاشته می‌شوند.

موسوی بیوکی خاطرنشان کرد: به نظر من طرح ملی مسکن، برنامه و سیاست جامعی برای تولید گسترده مسکن در کل کشور نیست، از این رو قطعا سیاست دولت در حوزه تولید مسکن باید در تمام استان‌ها اجرایی شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: آثار منفی وجود خانه‌های خالی از سکنه در کشور از طرف دیگر بر اساس سرشماری سال ۹۵، حدود ۲۴ میلیون خانوار در کشور وجود دارد، حال تعداد مسکن دارای سکنه حدود ۲۲ میلیون خانه است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: