تعداد بازدید : ۷۵۲
کد خبر : ۱۹۴۶۴۱
مدیرعامل فروشگاه‌های افق کوروش اعلام کرد:
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷
در سال 98 توسعه فعالیت‌های مجموعه فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در حوزه فروش آنلاین و توسعه فیزیکی با قدرت ادامه خواهد یافت.

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، امیر خسرو فخریان امروز در جلسه خبری خود با رسانه‌ها ضمن بیان این مطلب گفت: در امید نامه خود اعلام کرده بودیم که در سال 98 تعداد شعب خود را به 1600 فروشگاه خواهیم رساند اما؛ امروز خوشحالم که اعلام کنم از ابتدای امسال تاکنون 200 فروشگاه جدید به خانواده افق کوروش افزوده و جمع فروشگاه‌های ما به عدد 1555 رسیده است.

وی ادامه داد: افق کوروش در سال 96 جزو40 شرکت برتر ایران بود و در سال 97 و همچنین در سال جاری نیز فکر می‌کنیم مرتبه بهتری را به دست آورد.

فخریان تأکید کرد: در حال حاضر 500 فروشگاه فرانچایز در افق کوروش فعال هستند که این خودش به‌تنهایی یک رکورد برای ما به‌حساب می‌آید و البته این تعداد تا پایان سال توسعه بیشتری خواهند یافت.

وی با اشاره به اینکه ارائه خدمات به‌صورت زنجیرهایی در ایران کم است گفت: افق کوروش در حال گسترش فرهنگ خدمت‌رسانی زنجیرهایی است و امسال نیز سعی می‌کنیم این روند را در افزایش خدمت‌رسانی در نقاط مختلف کشور ادامه دهیم.

مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیرهایی افق کوروش تأکید کرد: در سال گذشته، دغدغه ما تأمین کالا از طریق تولیدکننده داخلی بود اما؛ در سال جدید این دغدغه را نداریم و حتی در برخی کالاها ازجمله محصولات کشاورزی، قیمت‌ها نیز در حال نزول و بازگشت به گذشته است ازجمله در رب گوجه‌فرنگی که قیمت‌ها تا 22 هار تومان نیز افزایش یافت اما؛ امروز در فروشگاه‌های افق کوروش شما امکان خرید رب در بازه قیمتی 12 تا 16 هزار تومان را نیز دارید.

کمپین‌های افق کوروش ویژه مشتریان

فخریان با شاره به برنامه‌ریزی فروشگاه برای راه‌اندازی کمپین‌های 2 ماهه در فروشگاه‌های خود، گفت: کمپین مرداد و شهریور ما آغازشده است و این روند هر دو ماه تکرار می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت کیفیت برای مشتریان افق کوروش گفت: یک شرکت با نام جویا بهنود در خانواده افق کوروش حضور دارد که مسئولیتش تائید کیفیت اجناس، تائید ساختار تولیدی کارخانه‌های طرف قرارداد و انجام آزمایش‌های کیفی است یعنی هیچ کالای بی‌کیفیتی وارد قفسه‌های افق کوروش نمی‌شود.

رشد ادامه‌دار قیمت سهام افق کوروش

مدیرعامل افق کوروش در مورد سهام این شرکت در بورس نیز گفت: روزی که پا به بازار سرمایه گذاشتیم، قیمت هر سهم 1695 تومان بود اما؛ امروز قیمت هر سهم افق کوروش 5780 تومان شده است که این مهم به دلیل فعالیت‌های خوب مجموعه کوروش در این مدت بوده است.

فخریان در پایان تصریح کرد: گزارش‌های فروش ماهانه، گزارش‌های 3 ماهه و 6 ماهه فعالیت‌های مجموعه افق کوروش را به‌صورت شفاف در معرض قضاوت همگان قرارداده است.


 


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: