تعداد بازدید : ۵۷۴
کد خبر : ۱۹۶۴۵۲
مدیرعامل گروه صنعتی بهمن خبرداد:
۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
مدیرعامل گروه صنعتی بهمن گفت: تاکنون ۲۰۰ دستگاه مینی‌بوس و تعدادی کامیونت پیش‌فروش شده که از مهرماه به مرحله تولید انبوه می‌رسد.

به گزارش بورس نیوز، مرتضی شفیعی مدیرعامل بهمن دیزل در نشست با اصحاب رسانه گفت: در حال حاضر این شرکت به بالاترین سهم در بازار دست یافته و ۸۴۰۰۰ دستگاه از خودرو‌های فعلی موجود در بازار به گروه صنعتی بهمن اختصاص دارد.

وی با اشاره به اینکه این شرکت بیشترین سهم بازار را در زمینه کامیونت نیز به خود اختصاص داده،  ادامه داد: این شرکت در سه سال متوالی موفق به کسب بیشترین بازدهی شد.

شفیعی با بیان اینکه در حال حاضر ۵۷۵ نفر در این شرکتمشغول به فعالیت هستند، افزود: این شرکت بیش از ۷۰ نمایندگی مجاز داشته و در بین ۵۰۰ شرکت بزرگ رتبه ۱۲۳ رابه خود اختصاص داده است.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته این شرکت ۳ محصول جدید را به بازار معرفی کرده است.

مدیرعامل بهمن دیزل با اشاره به سهامی عام بودن این شرکت، گفت: در راستای کنترل قیمت سهام اقداماتی انجام شده بنابراین در حال حاضر این شرکت نسبت به دیگر خودروسازان بورسی وضعیت مطلوب تری را تجربه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ متر مربع بتن ریزی برای ساختمان‌های جدید و اقداماتی نیز در زمینه بازسازی دفتر شرکت انجام شده است.

شفیعی افزود: قیمت مواد اولیه برای تولید محصولات این شرکت افزایش ۲ برابری را تجربه کرده است.

وی با اشاره به اینکه توسعه تولید بعنوان یکی از اهداف اصلی شرکت محسوب می‌شود، گفت: کابین‌های مختلفی توسط بهمن دیزل تولید می‌شود که شرکت‌های بزرگی نیز مشتری آن هستند.

مدیرعامل بهمن دیزل با بیان اینکه ۱۰۰ درصد بدنه محصول شیلر در داخل کشور تولید می‌شود، ادامه داد: برند آن داخلی بوده و در حال حاضر نیز خط تولید رنگ مینی بوس شیلر آماده است.

شفیعی خاطرنشان کرد: در سال ۹۶، ۲ محصول جدید یکی به میزان ۵ تن و دیگری ۲۵ تن توسط این شرکت به بازار معرفی شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰۰ دستگاه مینی بوس پیش فروش شده است، افزود: تعدادی کامیونت نیز پیش‌فروش شده که از مهر ماه به مرحله تولید انبوه می‌رسد.

شفیعی خاطرنشان کرد: ظرفیت تولید سالانه بهمن دیزل ۲۵ هزار دستگاه بوده، اما ظرفیت بازار ۱۲ هزار دستگاه است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: