تعداد بازدید : ۱۱۲۱
کد خبر : ۱۹۸۴۱۸
در شاخص امروز بازار سرمایه رخ داد؛
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶
در معاملات امروز نماد‌های «شبندر»، «شپنا» و «کگل» به ترتیب با ۲۹۷، ۲۴۹ و ۱۸۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را داشتند.

بیشترین تاثیر مثبت شاخص از نمادهای «شبندر»، «شپنا» و «کگل»

به گزارش بورس نیوز، شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۶۶۸ واحدی عدد ۳۰۹ هزار ۶۴۶ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۸۴ هزار و ۶۶۲ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۲۵ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۲۹ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۳۸۶۸ واحد را نمایش داد.

امروز با دست به دست شدن ۳ میلیارد و ۳۷۱ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۹۰ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۱۷۸ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نماد‌های «شبندر»، «شپنا» و «کگل» به ترتیب با ۲۹۷، ۲۴۹ و ۱۸۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نماد‌های «چافست»، «دعبید» و «نوین» به ترتیب با ۱۳۱، ۹۴ و ۶۹ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز «وتجارت»، «وبملت» و «خساپا» پربیننده‌ترین نماد‌های بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، بانک برترین گروه صنعت بود و فرآورده‌های نفتی و صنایع شیمیایی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

براساس این گزارش، تدپکیس امروز به مدار صعود بازگشت. بر اساس نظر کارشناسان بازار سرمایه، هیچ کدام از متغیر‌های بنیادی داخلی، بازار‌های جهانی و روابط سیاسی در عرصه بین‌الملل سیگنال منفی به بورس تهران ارسال نکرده‌اند و رفتار هیجانی مهمترین افت و نوسان شاخص در روز‌های گذشته محسوب می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: