تعداد بازدید : ۱۹۵۱
کد خبر : ۲۰۱۹۵۷
عضو هیات مدیره کانون کارگزاران در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۰
از مهمترین اتفاقات تاثیرگذار بر بازار سرمایه می‌توان به مبحث " تصویب لایحه بودجه ۹۹" اشاره کرد.
 
 
علیرضا تاجبر، عضو هیات مدیره کانون کارگزاران در بررسی بازار روز جاری به بورس نیوز گفت: مهمترین مسئله‌ای که پیش روی بازار قرار دارد بحث"بودجه" است.

وی ادامه داد: این موضوع بسیار حساس و با سال‌های گذشته بسیار متفاوت بوده چراکه از یک طرف بودجه انبساطی بوده و از طرف دیگر درآمد‌های نفتی دولت به شدت کاهش پیدا کرده است. 

این کارشناس بازار سرمایه تصریح کرد: با شرایط ذکر شده ریسک "نرخ خوراک پتروشیمیها"، "حق انتفاع معادن " و "نرخ انرژی" افزایش خواهد یافت، همچنین زمزمه‌هایی از "مالیات بر عایدی" نیز به گوش می‌رسد.

مدیرعامل کارگزاری تامین سرمایه نوین اضافه کرد: تا زمان تصویب لایحه بودجه، در خصوص سهم‌های ذکر شده باید با احتیاط عمل شود و با گذر از شرایط شاهد رشد این‌ها خواهیم بود.

به گزارش بورس نیوز، روز گذشته،جلسه هیأت دولت در دو نوبت صبح و عصر به ریاست حسن روحانی، رئیس جمهور برگزار شد و تعدادی از مواد لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور، مورد بررسی و تصویب قرار گرفت.در این جلسات هیأت وزیران موادی از لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را بررسی کرده و به تصویب رساندند؛ ادامه رسیدگی به این لایحه به جلسات آتی موکول شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: