تعداد بازدید : ۵۳۸
کد خبر : ۲۰۳۰۴۷
در هفته گذشته اتفاق افتاد؛
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
معاملات هفته گذشته بازار آتی ۳۷۵ هزار و ۲۲۲ قرارداد آتی زعفران نگین در حالی در دو سررسید دی و اسفند ماه امسال منعقد شد که معامله گران ارزش ۳۹۶۱ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریالی را برای این دو سررسید معاملاتی به ثبت رساندند.

انعقاد بیش از 375 هزار قرارداد آتی زعفران نگین

به گزارش بورس نیوز، طی معاملات هفته گذشته بازار آتی ۳۷۵ هزار و ۲۲۲ قرارداد آتی زعفران نگین در حالی در دو سررسید دی و اسفند ماه امسال منعقد شد که معامله گران ارزش ۳۹۶۱ میلیارد و ۴۱۱ میلیون ریالی را برای این دو سررسید معاملاتی به ثبت رساندند. به این ترتیب، دارایی پایه زعفران نگین با ثبت این حجم و ارزش، در صدر معاملات هفتگی بازار آتی قرار گرفت.

در این هفته همچنین تعداد ۳۶۸۸ قرارداد آتی زعفران رشته‌ای منعقد شد و ارزش ۲۷ میلیارد و ۱۹۰ میلیون ریالی برای دو سررسید دی و اسنفد ماه ۹۸ به ثبت رسید.

تعداد ۱۳ هزار و ۱۱۶ قرارداد آتی پسته نیز برای تحویل در دو سررسید آذر و بهمن ماه ۹۸منعقد شد و ارزش ۱۴۷۵ میلیارد و ۷۵۵ میلیون ریالی را در پی داشت.

حجم معاملات قرارداد‌های آتی زیره سبز برای تحویل در دو سررسید آذر و بهمن ماه امسال نیز به ۱۴۱۸ قرارداد و ارزش آن به ۵۴ میلیارد و ۱۴۷ میلیون ریال رسید.

طی معاملات هفته قبل در بازار آتی معامله گران تعداد ۳۹۳ هزار و ۴۴۴ قرارداد آتی را در هشت سررسید معاملاتی و به ارزشی بیش از ۵۵۱۸ میلیارد و ۵۰۴ میلیون ریال منعقد کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: